• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Servo jde ztuha
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JT
Saturday 25 February 2006 - 16:29:01 Citovat
Host
Anonymní napsal ...
doporučuji se podívat na pojistky, jelikož servo má svou pojistu a tušim že je to někde v prostřední řadě a je sdružená s výhřevem sedadel


Ty máš servo na elektriku ???????????????????????

Je to jen čerpadlo na kapalinu poháněné klínovým řemenem pokud se nepletu
Martas
Saturday 25 February 2006 - 16:34:19 Citovat
Host
JT napsal ...
Anonymní napsal ...
doporučuji se podívat na pojistky, jelikož servo má svou pojistu a tušim že je to někde v prostřední řadě a je sdružená s výhřevem sedadel


Ty máš servo na elektriku ???????????????????????

Je to jen čerpadlo na kapalinu poháněné klínovým řemenem pokud se nepletu


Nektery novy auta maji elektricky servo, konretne vsechny Merivy a Zafiry co mame (rv. 2004 a vys) maji elektricke ...
JT
Saturday 25 February 2006 - 16:55:50 Citovat
Host
Martas: zkus nejen mě popsat jak funguje to servo na elektriku ať neumřu blbej.
Martas
Saturday 25 February 2006 - 17:51:04 Citovat
Host
JT napsal ...
Martas: zkus nejen mě popsat jak funguje to servo na elektriku ať neumřu blbej.


Netusim, kdyz jsem predaval novou Merivu hledal jsem nadobku na olej a nenasel kouk sem do manualu a tam bylo napsano ze vozidlo je vybaveno elektrickym servem a totez me potvrdili ve dvou znackovych Opel servisech, tak jsem to dal nezkoumal a beru to jako fakt.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno So úno 25 2006, 06:08 ]</span>
prtka
Saturday 25 February 2006 - 18:25:57 Citovat
Host
Pánové..vy tu melete nesmysly a ke všemu ti anonymové...aby se v tom prase vyznalo...vypadá to ,že ten anonym první co se ptal tu pozdějc nebyl...aspoň to tak chápu z přízpěvků...elektrycký servo...žádný nový nebo starý...tak zvané EHSP mají všechny Gečka..a vozy s tím související..Zafira..atd...Vectra až C...když začne blbnout servo..první je vyměnit kapalinu do serva a to za kapalinu do automatických převodovek specifikace Dexron III...ale je třeba vypustit starou ze serva i z řízení...nutné!!!!!!...čerpadlo poháněné klínovým řemenem se dá taky opravit...spíš řečeno mu pomoci...ale to už je jiná kapitola
Sally
Monday 27 February 2006 - 22:48:05 Citovat
Host
Ahoj, toto je přesně ono Omega B 2,5V6 a servo je zadělané od oleje - nyní již ani neubývá a dokonce píská ůzně - asi ložisko. Jak je to prosímtě s tou opravou?
Je nějaká zkušenost? Nebo manuál?¨
Díky Honza
prtka
Tuesday 28 February 2006 - 06:53:53 Citovat
Host
No já OB nemám...jestli jsi šikovný musíš improvizovat Odkaz ty lopatky ,které vyjíždějí se časem mírně zohnou se a pak špatně vyjíždějí...veme se 2000 vodní brusný papír a na tvrdé podložce se přejedou,aby se srovnaly...třeba ti to pomůže...odhaduju,že to bude podobné
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út úno 28 2006, 07:55 ]</span>
Karel Jirku
Saturday 04 March 2006 - 22:06:17 Citovat
Host
Anonymní napsal ...
Zdravím. Zničeho nic mi najednou začalo jít ztuha servo. Kapalina neubyla. Kamoš říkal, že olejový čerpadlo na servo už asi nemá takovej výkon, takže bych se měl brzo podívat po jiným. Nevíte zhruba někdo orientační cenu toho čerpadla?? Díky


Co takhle pomocnej čep řízení??Omegy na to trpí už od A modelu.
Radlo
Sunday 05 March 2006 - 15:14:08 Citovat
Host
prtka napsal ...
Pánové..vy tu melete nesmysly a ke všemu ti anonymové...aby se v tom prase vyznalo...vypadá to ,že ten anonym první co se ptal tu pozdějc nebyl...aspoň to tak chápu z přízpěvků...elektrycký servo...žádný nový nebo starý...tak zvané EHSP mají všechny Gečka..a vozy s tím související..Zafira..atd...Vectra až C...když začne blbnout servo..první je vyměnit kapalinu do serva a to za kapalinu do automatických převodovek specifikace Dexron III...ale je třeba vypustit starou ze serva i z řízení...nutné!!!!!!...čerpadlo poháněné klínovým řemenem se dá taky opravit...spíš řečeno mu pomoci...ale to už je jiná kapitola

A kde je vypousteci sroub???U 2.5TD 97.
prtka
Sunday 05 March 2006 - 15:26:14 Citovat
Host
čeho vypouštěcí šroub...asi myslíš řízení ne....žádný není....odpojíš na řízení ty dvě trubičky...a otáčíš pomalu volantem doleva a doprava až vše vyteče

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2048 sec,0.1553 z toho dotazů.