• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pal.PC
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mirda x20xev
Thursday 11 August 2005 - 21:13:19 Citovat
Host
Zdar Oplaci!Namontoval jsem do Astry F 95 pal. Pc. Vše maká,ale potřebuji ho přeprogramovat na mojí říd.jednotku.V Oplu radši nevědí co a jak a fakt na pokus omil nemám náladu.Nemáte někdo zkušenost,jsem z Prahy _rendek
klubo
Friday 12 August 2005 - 21:32:38 Citovat
Host
no v oplu to udělat MUSÍ - musí to umět bo když někomu mění displej tak ho taky musí nahrát! prostě bych otravoval tak dlouho až by to udělali, index kódů jakej tam má bejt si buť zjisti a řekni jim to nebo ti ho taky musí zjistit! já sem si ho zjistil a dojel do opla a bylo to za 5 minut hotový a zadara!
Anonymní
Tuesday 16 August 2005 - 20:55:44 Citovat
Host
Já Ti děkuji. Ještě si někde najdu ty kody na netu.
Jakub
Tuesday 16 August 2005 - 22:52:34 Citovat
Host
to Klubo: Měl bych drobný dotaz týkající se tempomatu. Mám Omegu B Caravan X20XEV model 1994-1997 a nemám ve standardní výbavě tempomat. Bylo by možné ho nainstalovat stejně snadno, jako na astru G, tedy jen výměnou páčky? Je páčka stejná s astrou G nebo má Astra G jiný typ páček? Jsem na něj zvyklý z minulého auta a už mi začíná vadit jezdit bez tempomatu. Dík
klubo
Wednesday 17 August 2005 - 08:39:29 Citovat
Host
páčka bude stejná ale na 99,9% nebude stačit páčka, budeš potřebovat akční člen (jednotku tempomatu) a kabelovou přípravu

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1616 sec,0.1220 z toho dotazů.