• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
2.0 16v rv 97 klepe se řadící páka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Karlos
Friday 22 July 2005 - 11:09:00 Citovat
Host
chci se jenom zeptat. Při stání a volnoběhu se mi klepe řadící páka jak u dieslu a fakt mám benzin díval jsem se na motor:))) volnoběžné otáčky mám 704 dle diagnostiky. a ještě rychlost 2 a 3 při řazení jako by šli přes zuby i když mechanik říká že jsem hypochondr a závady s i vymýšlím. Velice by mi pomohlo kdyby někdo z brna měl ten samej motor a to samé auto abych si mohl vyměnit zkušenosti a porovnat rozdíly. Email
&|
happy
Friday 22 July 2005 - 19:21:59 Citovat
Host
hypochondr jsem tu já a můžu ti s klidem říci, že mi to dělá taky, s tou pákou jsem si toho ale nikdy nevšiml, spíš se soustřed, co ti dělá spojka, když ji mírně nsešlápneš, ať se máš na co jiného soustředit, a věz, že je to OK. Otáčky jsou OK a ty jakoby zuby ..pokud ti to nedělá chrrr chrrrr, ale jenom jakoby ti to jde na 2 fáze, že se to jako uprostřed zastaví a pak to jde dál u 2 a 3 mi to dělá taky a to mám 99 r.v. Zkoušeli jsme i seřídit řazení ale vše ostatní je horší než to co je, v Opelu mi řekli, je stli jsem neupadl, že je to OK a rada- hodně promazat kulisu a táhla nebo tyče co jsou do převodovky. Pomůže to tak na měsíc nebo dva a pak znova. Už jsem si zvykl, všechny Opely mají tužší řazení, měl jsem kadetta, VeA i VeBe ... co už, není to Mercedes. Ale bu'dme rádi, třeba u VW nebo AUDI se řadí krásně, ale odchází synchrony, u nás jsem o tom takhle ještě neslyšel.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1273 sec,0.1044 z toho dotazů.