• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
KLIMA
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kašpar
Wednesday 20 July 2005 - 13:29:57 Citovat
Host
Zdravím všechny,
mám problém s digi klimou u mojí VeBe. Přestala chladit, v servisu (Steiger) mi řekli, že je porouchaný počítač, co tu klimu řídí...nový stojí 15 tis. Kč:((((((((((( Nevíte, jak to řešit jinak?
Dík.
Kašpar
Habi
Sunday 24 July 2005 - 08:49:38 Citovat
Host
a nesvítí při spuštění Klimi, kontrolka elektroniky?
Anonymní
Monday 25 July 2005 - 09:14:21 Citovat
Host
to je funny kaspar, zajed si primo k boshovi, protoze od toho ta klima je v Steigrovy jsou to totalni debilove... ti povedej leda tak scifi na boude protoze vedi hovno.
Anonymní
Monday 25 July 2005 - 10:37:29 Citovat
Host
Habi napsal ...
a nesvítí při spuštění Klimi, kontrolka elektroniky?

právě, že ne, neni to divný?
Anonymní
Monday 25 July 2005 - 10:39:53 Citovat
Host
Anonymní napsal ...
to je funny kaspar, zajed si primo k boshovi, protoze od toho ta klima je v Steigrovy jsou to totalni debilove... ti povedej leda tak scifi na boude protoze vedi hovno.

kde je v Praze bosh na tu klimu?
Jirka
Monday 15 August 2005 - 08:57:43 Citovat
Host
Taky problém - lépe řečeno dva problémy s digi-klimatizací. Ten první je ten že mi kompresor vydával sice zvuk typický pro kompresor - ale byl strašně hlučný - žádné rachtání, nebo škrčení vytlučených ložisek, ale prostě hodně silný hluk, slyšitelný jak venku tak vevnitř - znám Octávii a vím, že kompresor není vlastně vůbec slyšet a tohle mi přišlo zvláštní, co vy na to?
No a druhý problém je ten, že od určité doby mi to přestalo jít úplně. Při přepínání tlačítka ECO, které se sice rozsvěcí a zhasíná se nic neděje. Otáčky volnoběhu se nemění. klima nepracuje. Takže dotaz - kde má klima regulátor? Je to součást hlavní řídící jednotky? Nechá se nějak zjistit, jestli do ní vůdec dojde silgnál z toho tlačítka? Díky za odpovědi, jestli se toho někdo ujmete.
Anonymní
Thursday 01 September 2005 - 00:24:48 Citovat
Host
Me kdysi zde, kdosi pomohl a usetril mi mnoho penez za opravu klima. Ja to posilam dal.... Pokud Ti to vyhovuje jses z Prahy nebo okoli, tak zavolej sikovneho pana Rihaceka 602108047. Tusim ze to bylo nekde u Kralup nad Vlt. Alespon pres tel. ti treba rekne o co jde...Me to stalo mene nez bych v opelu dal za zjisteni zavady....(kompresor)
riwal
Thursday 01 September 2005 - 07:09:04 Citovat
Host
Už jsem to psal vedle, pan Řiháček z Panenských Břežan u Odelené Vody - je to machr.
Brčko
Thursday 01 September 2005 - 08:00:17 Citovat
Host
Kluci,letos se už asi na to vyprdnu,ale štve mě to.Začal se mi asi přidírat kompresor klimi.když je zaplá,tak to o něco více hučí a ubýrá o dost na výkonu,než dříve.Auto i docela vybruje.Myslíte,že to nic neudělá?
riwal
Thursday 01 September 2005 - 08:07:15 Citovat
Host
No pokud ji nebudeš používat tak ne, ale jinak bych to řešil než se zničí úplně - bylo by to asi dražší.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1979 sec,0.1349 z toho dotazů.