• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
dezinfikace klimy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jirka
Wednesday 29 June 2005 - 18:32:54 Citovat
Host
nazdar jsem asi trubka ,ale nemůľe někdo troąku podrobnějc popsat jak správně tu klimu vydezinfikovat.Jak vypadá ten výměník atd. Já mám tu digitální.Vým
Anonymní
Wednesday 29 June 2005 - 19:13:44 Citovat
Host
Projdi si poradnu,je tady o tom spoustu info.
JardaB
Wednesday 29 June 2005 - 20:43:08 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Byla tu nedavno nekde info o tom, ze kdyz se vynda kastlik u spolujezdce a neco dalsiho (regulator???) ze se da k vyparniku primo dostat. Uz se tesim az to vyskousim, zkousel jsem ruzne jine cesty ale furt to neni ono (i kdyz uz asi po 3.pokusu jo).

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
ELAN
Wednesday 29 June 2005 - 21:21:44 Citovat
Host
U mé VeBe jsem zkouąel několikrát klasiku:sprej s hadičkou a nastříkat vąemi výdechy,ale není to to pravé ořechové.Minulou sobotu jsem se pokusil dostat přímo na výparník.
Můj postup:vyndat odkladací box spolujezdce-4ąrouby/dva uvnitř,dva zespodu,odpojit hadici vzduchu ze zad boxu a celou ji vytáhnout a odpojit svítilnu boxu,oddělat boční kryty středového panelu u nohou spolujezdce/ąrouby jsou pod plastovými krytkami/,za těmi je plastový box s výparníkem,vyąroubobal jsem 3 přístupné ąroubky a box mírným násilým pootevřel-drľí to jeątě daląí ąrouby asi u nohou řidiče vpravo/celé jsem to nerozebíral to je práce na celý den/,tou mezerou jsem tam nacpal hadičku od spreje a nastříkal to tam co se veąlo,zhora sespodu,jak to ąlo.Po vyndání boxu spolujezdce jsem taky demontoval výdechové platové potrubí k nohám spolujezdce.Jediný ąroub je zespodu u spolujezdce pod odkladacím boxem.Otevře se tím otvor do systému vedení k výdechům do palubky a pod zadní sedadla-taky vystříkat.Po této drbačce asi 3 hoďky práce tvrdím,ľe výdechy v palubce se dezinfekční pěna na výparník pořádně nedostane-je to na tu hadičku u spreje dost daleko a samá překáľka.Tak hodně ątěstí a pevné nervy.
riwal
Thursday 30 June 2005 - 07:17:14 Citovat
Host
®e bych se na to ani nevy..... kdyľ mi to udělaj v servisu za pár set. Ani omylem.
Anonymní
Friday 01 July 2005 - 09:05:42 Citovat
Host
petris-Dík tomu se říká dobrá rada

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2021 sec,0.1746 z toho dotazů.