• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
je cítit benzín
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
sochy
Friday 24 June 2005 - 15:31:16 Citovat
Host
Čus,muľe mi prosim vás někdo poradit?Kdyľ otevřu jaký koliv okýnko tak mi je cítit benzín,ale venku nic není cítit.Mam ačkovou Vektru 5dv.Dík
Anonymní
Friday 24 June 2005 - 17:14:55 Citovat
Host
Mám stejnej problém, tipuji to na hadici z nádrľe do palivového čerpadla nebo těsnění pod výstupem z nádrľe. Podívej se pod auto (vpravo vzadu před zadním kolem) v jakém je stavu. Já mám v hrozném , budu měnit , pak dám vědět jak to dopadlo. Jeremy(Brno)
Anonymní
Tuesday 28 June 2005 - 02:45:09 Citovat
Host
No, stejnej problém, včera jsem dal plnou a nechal to stát venku a pod autem louze (VB1,6i). Je to v servisu, rano na to kouknou, tak dam vedet.
aaa
Tuesday 28 June 2005 - 08:36:08 Citovat
Host
1 rada pro vectru B je zvednout pravej zadní sedák,odstranit gumové víčko,pod nim je kovové víčko do nádrľe kde je vloľena benzinová pumpa.pod víčkem je velkej ,,O,, krouľek kterej ho těsní.pokud je ąpatnej,tak přesně při načerpání plné či skoroplné nádrľe benzin ąplouchá tudy a po nádrľi pak stéká pod auto...
Jenda
Tuesday 28 June 2005 - 08:49:33 Citovat
Host
To same mam u VA i ja. Kdyz je venku teplo tak me vevnitr smrdi benzin (po otevreni okenka to je citit vic). Na nejakou chvilku pomohlo otocit tesnici krouzek na vicku nadrze (ted zkousim sehnat "nove" vicko). Jeste to pry muze byt ucpanym filtrem, ale ten je vepredu na prave strane a pry aby se k nemu dostalo tak musi jit predni naraznik a pravy podbeh dolu.
Duffy
Tuesday 28 June 2005 - 09:54:10 Citovat
Host
Tak tohle jsem řeąil asi před 1,5měsícem. Pořád jsem cítil béňo. Pak uľ jsem ho začal cítit kriticky a juknu pod auto a on kape benzín Na mý X16XZR VeBe kdyľ zvednu auto, tak kousek za prahem, spíą na úrovni zadního kola (levá část auta) mi "chcal" palivovej filtr a to tak, ľe brutálně. Omotal jsem ho izolačkou a odjel do servisu, kde mi ho za 450,- i s prací vyměnili. Zkuste juknout i na to... A bacha, je to kousek od vejfucku, takľe víte co vzniká kombinací vysokých teplot a výparů (či samotnýho beňálu)
Anonymní
Tuesday 28 June 2005 - 15:40:15 Citovat
Host
Tak muj problem by identifikovan. Deravna nadrz - konkretne tam, kde se napojuje ta siroka plnici hadice, takze problem se projevoval predevsim pri plne nadrzi. Reseno vymenou nadrze. Hobbit (VB 1.6i)
sochy
Tuesday 28 June 2005 - 15:42:45 Citovat
Host
Filtr sem mněnil a benzín mi taky neteče a to se pak blbě hledá.díky _s103
Anonymní
Wednesday 29 June 2005 - 12:56:09 Citovat
Host
Tento problem ma dve mozne priciny. 1. derave palivove vedeni - vzdy je opticky odstraneno 2. VA ma pod pravym blatnikem takovou nadobku s aktivnim uhlim, kde se hroadi vypary ze sani a pri jisde naopak dochazi k odsavani vyparu. Pokud vam to zacne smrdet je nutne zkontrolovat tenkou hadicku ktera ma sat zda-li pri chodu motoru saje. Kdyz ne muze byt nekde vypadla nebo skripnuta, nebo ucpana a kdyz nic z tohoto nepomuze je treba nechat vymenit prave ventil ktery to odsavani aktivuje. Mne u VeA C20NE pomohlo az vymenit ventil. Je to takova mala plastova vec do ktere vedou hadicky i od te bandasky u prednho praveho sloupku pod blatnikem. Staci overit sani odpojenim hadicky v motoru, neni treba demontovat plastovy podbeh. JMAC
Anonymní
Wednesday 29 June 2005 - 12:58:05 Citovat
Host
Jeste si vzpominam ze pred 6 lety to stalo v Oplu asi 400 Kc

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1960 sec,0.1648 z toho dotazů.