• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 2.5Tds automat-nejede
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
salvator
Friday 24 June 2005 - 13:11:24 Citovat
Host
r.v.96-po nastartovani normalne zaradim D nebo R po par minutach prestava zabirat a radit az nakonec zustanu stat a na razeni nereaguje.v servisu chteji menit prevodovku-to je palka,ale pry to muze byt i v elektronice?poradite?!dekuji
Tom H
Friday 24 June 2005 - 14:32:01 Citovat
Host
Automat je zatraceně sloľitý na diagnostiku a opravy. Můj ąéf má automat ojetinu Safrana a uľ taky strávil v servisu pěknou dobu. Pokud jsi z Brněnska, tak doporučuji Petráska a Petráąka (to není fór, opravdu se tak jmenují) co mají autodílnu u slatinské celnice v Brně. Za pusu nedělají, ale s autorizákem se to nedá srovnávat a UMÍ! Nic ve stylu vyměníme celej motor a pak to pojede. Mohu dát bliľąí kontakt. Email
Anonymní
Friday 24 June 2005 - 15:13:29 Citovat
Host
Tom H napsal ...
Automat je zatraceně sloľitý na diagnostiku a opravy. Můj ąéf má automat ojetinu Safrana a uľ taky strávil v servisu pěknou dobu. Pokud jsi z Brněnska, tak doporučuji Petráska a Petráąka (to není fór, opravdu se tak jmenují) co mají autodílnu u slatinské celnice v Brně. Za pusu nedělají, ale s autorizákem se to nedá srovnávat a UMÍ! Nic ve stylu vyměníme celej motor a pak to pojede. Mohu dát bliľąí kontakt. Email

Anonymní
Friday 24 June 2005 - 15:20:19 Citovat
Host
diky Tome ,ale jsem z Prerova a s autem dojedu tak kylak.nejbliz je OL Opel-takze odtah...no snad jeste nekdo poradi "kam sahnout".s Oplem jsem spokojenej a nerad bzch menil...
Robox
Friday 24 June 2005 - 23:31:51 Citovat
Host
zeptám se techniků z firmy, co opravují automaty, ale bude to aľ v pondělí
firma je v Ostravě

[ Upraveno Pá čen 24 2005, 11:34 ]
Nomike
Monday 27 June 2005 - 09:54:32 Citovat
Host
Opel v Olomouci je super. Tak, jak se chovali ke mně, takový přístup jsem jeątě nezaľil. Ochota, znalosti, příjemné chování. Automaty ale bohuľel neumí aľ na dolívání oleje vůbec. Diagnostika umí nahlásit maximálně nic neříkající hláąku "chyba hydrauliky převodovky" a znamená to vąe od ojeľděných lamel aľ po málo oleje. Nicméně ti tam moc ochotně poradí kontakt na frajery v okolí, kteří dělají jen automaty. Zavolej tam, třeba ti dají číslo i po telefonu
Robox
Monday 27 June 2005 - 13:13:15 Citovat
Host
Technici odpovídají:
- kdy byl měněný olej a filtr?
- kolik to má oleje,má ho dost,zkontrolovat!
Tohle je závada,kterou nejčastějí dělají uvedené nedostatky, hlavně zanesený filtr. Pozná se stav také ,kdyľ se zhodí vana a zjistí nečistoty na dně.Pokud byla provedena výměna oleje a filtru po 60tis km -> pak revize skříně.
Otázkou zůstává kolik km se s tím v tohle stavu odjelo a jestli se nespálily lamely.
[ Upraveno Po čen 27 2005, 01:14 ]
Anonymní
Tuesday 28 June 2005 - 18:14:22 Citovat
Host
diky Robox-informace predam!!mel jsem fofry,tak jsem tu az ted.dam vedet co a jak...SALVATOR

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3534 sec,0.2913 z toho dotazů.