• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dezinfekce klimatizace + pylový filtr
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaB
Wednesday 08 June 2005 - 19:53:06 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja tokoupil normalne v prodejne autodilu (tusim Autoprima ? za 270Kc).Akorat chybela hadicka, na to bacha,asi se zrovna k tomuhle prodavala extra a nedoslo mi to. Ale nasadil jsem akvaristickou a slo to skvele. Vyprodukuje to uzasne mnozstvi peny,kterou je potreba dostat co nejvic do vyparniku, a neskodi i jinde. Ja jsem demontoval ventilator, stejne chtel namazat. Pak jsem to nechal pres noc pusobit.Znamemu to delali v servisu a vysledek nic moc, urcite tomu nevenuji takovou peci.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Jakub
Wednesday 29 June 2005 - 09:33:50 Citovat
Host
chtěl bych si vyměnit pylový filtr u Omegy B a nevim kde je. V motorovem prostoru pod plastovym krytem steracu, nebo mam vyndat kapsu spolujezdce a bude to pod nejaky vikem?
Xomix
Wednesday 29 June 2005 - 09:55:40 Citovat
Host
Pylový filtr je pod pravým stěračem (ve směru jízdy). Ta část plastu, která je děrovaná, jde po sundání gumového lemu a případně nějakých sponek nadzdvihnout a jsi tam. Jen pozor na ty odklapovací příchytky, které přidrľují vlastní filtr. Rády se oľvýkají a pak nedrľí.
riwal
Wednesday 29 June 2005 - 09:55:49 Citovat
Host
Myslim, ľe je za přihrádkou spolujezdce.
Jakub
Wednesday 29 June 2005 - 11:25:25 Citovat
Host
supr, uľ jsem ho naąel. byl pod tim plastovym krytem u stěračů a pylovemu filtru se to nepodobalo ani náhodou. Fuj, ten je tak zaprasenej, ľe bych ani neřek ľe mohl bejt kdysi dávno bílej. Klapku jsem zkontroloval a běhá OK, takľe jen nový filtr a je to
Yper
Wednesday 29 June 2005 - 12:14:16 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Kurňa a jak se dostanu na výparník já na VéBé. Zatím jsem to neřeąil, ale budu muset.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Slávek
Wednesday 29 June 2005 - 13:00:39 Citovat
Host
to Yper: Výparník u VeBe je pěknej průser, je před spolujezdcem a musí se rozebrat komplet palubka. V servisu to dělali den a půl. Je to asi reálná hodnota, ve třech daląích servisech mi řekli den a půl aľ dva.
Yper
Thursday 30 June 2005 - 08:58:42 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Tak to mi p o s e r prsa. Zatím jsem se o něj nezajímal a je to asi jedna z mála věcí, co jsem jeątě na autě nerozebíral nebo na něj nevejral.
Kaľdopádně díky.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Golem
Thursday 30 June 2005 - 09:44:17 Citovat
Host
Poraďte jak nejlíp na výparník u Astry G? Pod kastlíkem jsem vyndal pylovej filtr a to je tak fąe kam jsem se nejdál dostal, výparník jsem nezahlídnul. Mám koupenej spray v Elitu s cironovou pěnou..
ELAN
Thursday 30 June 2005 - 11:33:07 Citovat
Host
Psal jsem to do fora Omega-tady je kopie:U mé VeBe jsem zkouąel několikrát klasiku:sprej s hadičkou a nastříkat vąemi výdechy,ale není to to pravé ořechové.Minulou sobotu jsem se pokusil dostat přímo na výparník.
Můj postup:vyndat odkladací box spolujezdce-4ąrouby/dva uvnitř,dva zespodu,odpojit hadici vzduchu ze zad boxu a celou ji vytáhnout a odpojit svítilnu boxu,oddělat boční kryty středového panelu u nohou spolujezdce/ąrouby jsou pod plastovými krytkami/,za těmi je plastový box s výparníkem,vyąroubobal jsem 3 přístupné ąroubky a box mírným násilým pootevřel-drľí to jeątě daląí ąrouby asi u nohou řidiče vpravo/celé jsem to nerozebíral to je práce na celý den/,tou mezerou jsem tam nacpal hadičku od spreje a nastříkal to tam co se veąlo,zhora sespodu,jak to ąlo.Po vyndání boxu spolujezdce jsem taky demontoval výdechové platové potrubí k nohám spolujezdce.Jediný ąroub je zespodu u spolujezdce pod odkladacím boxem.Otevře se tím otvor do systému vedení k výdechům do palubky a pod zadní sedadla-taky vystříkat.Po této drbačce asi 3 hoďky práce tvrdím,ľe výdechy v palubce se dezinfekční pěna na výparník pořádně nedostane-je to na tu hadičku u spreje dost daleko a samá překáľka.Tak hodně ątěstí a pevné nervy.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1856 sec,0.1459 z toho dotazů.