• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní náprava-silentbloky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vodník
Thursday 02 June 2005 - 06:07:02 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Tak tedy moje Omega po havárce uľ se blíľí vzkříąení. Nicméně: na zadní nápravě je pár takových silentbloků. Mám je uhnilé, tak mi v servisu nabídli mírnyx dýrnyx mezi tou plechařinou ľe je jako vymění a ľe si práci nebudou účtovat (respektive to asi hodějí na pojią»ovnu). To je asi výhra, protoľe odstrojit celou zadní nápravu u zadohraba ropáka je asi fuąka, co myslíte? A víte někdo, prosím, kolik ty silentbloky stojí?
Kmochacek
Thursday 02 June 2005 - 11:39:25 Citovat
Host
Moje VeBe: Veliky silentblok ( zapouzdreny ) mezi rameno a karoserii stal novej ( u OPELa ) asi 600,- ale prace 1500,- za vymenu. Ale rozdil je to jako blazen, predtim to silene klapalo - tedka nadherny ticho. ( Ale posralo se neco jinyho, vetsiho )
Vodník
Thursday 02 June 2005 - 12:19:29 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
No vidíą, tak to by mohlo být ono. Pro jistotu ceny ztrojnásobím ("Omega, pane, to je vlajková loď!" nezapomněl mne upozornit oplavář) a začínám mít troąku názor na své výdaje...
Xomix
Thursday 02 June 2005 - 12:55:40 Citovat
Host
Taky bych ten silentblok potřeboval na Omeze vyměnit, takľe uľ jsem se trochu rozhlíľel - od FeBi je tak za 900,- (tzn. ľe vlajková loď=50% navrch). Kolik za práci netuąím ale kdyľ by se měla vyndavat celá nápravnice, tak to za hubičku nebude. Kdyby to tak někdo uměl vyndat a zalisovat přímo na autě...
Vodník
Friday 03 June 2005 - 22:21:17 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Xomix: ptal jsem se dvou lidí, kteří prý oplíky umějí, a oba říkali, ľe to nejde, musí se celá náprava odstrojit... Tak jim zatím věřím.
Jakub
Tuesday 07 June 2005 - 09:17:41 Citovat
Host
mě to taky straąně klepe na Omega B caravan, hlavne na pravé straně zadní nápravy. Kdybych ty silentbloky koupil a odmontoval zadní nápravu, dá se to vyměnit s běľným nářadím, nebo se s tim musí do servisu? Moc jsem se na to nekoukal, ale zadní náprava je dost jednoduchá a měla by jít sundat, nestacilo by ji treba jenom o kousek spustit?
Vodník
Thursday 09 June 2005 - 08:23:57 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Dovoluji si oznámit, ľe můj tanker od včerejąka uľ zase brázdí bouřlivé asfalty silnic a cestiček naąí drahé Vlasti (viz vlákno Havárka na bok-uľ uzavřené). Na třetí pokus se opravně podařilo splnit termín, ale zase to udělali asi dobře. Nic nevrľe, neklepe ani neąmajdá a vypadá to hezky. Nic po mě nechtěli, aľ prý to zúčtují s pojią»ovnou, prostě mi dali klíč od auta a nazdar. Ty silentbloky v zadu mám nové, ale kolik stály, to teda nevím, protoľe si to asi vrazí k náhradě pojią»ovně. Zajímalo by mne, jak likvidace události proběhla, kolik pojią»ovna fakticky zaplatila, ale kdoví, jestli se to někdy Vodňajs doví... Zatím je Vodňajs rád, ľe zas jede, tak bacha, pardi!

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1271 sec,0.1015 z toho dotazů.