• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra - motor
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pr»ka
Thursday 02 June 2005 - 07:46:11 Citovat
Host
Freez to je dobře, ľe ses ozval, uľ jsem chtěl zasáhnout ani jsem nechtěl k tomuto tématu ľvanit,ale přece jen malinko.Je pravda co říkali kluci,ľe X16XEL a X18XE1 jsou nejvíc problematické motory.Podle mě jde o to, ľe 80%lidí se chová k autu jsi stroj tak vydrľíą co chci já,nemají cit pro motor,ąlapou na něho za studena a jeątě v poradně klidně vznese dotaz,kdyľ je motor studený nechce jet.Jak uľ 100x řekl třeba Yper straąně záleľí na výměně oleje a pokud předcházející majitel pravidelně měnil olej a choval se k němu za studena rozumně tak i takového parchanta, jako je X16XEL umí i NIO pochválit a votom to je
Yper
Thursday 02 June 2005 - 09:09:57 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Bad.Man + Pr»ka:
S naftou se mi jezdilo velmi dobře, pokud byla levnějąí o více jak 5 ká od benzínu. Pak mne vypekli s přidanou daní. Takľe ve skutečnosti nafta sice více tahá, ale méně točí. Více se přehřívá a je to (i kdyľ nemá zapalování) konstrukčně sloľitějąí a náročnejąí motor, zejména na údrľbu.
Rozhodně bych si vąak nikdy nevybral naftu od VW, protoľe to jsou chrochty jeątě horąí! Jejich zvuk se po ujetí cca 50k km hoóódně změní a proti mému motoru jsou to klapálci aľ na půdu.
Jinak stále platí, ľe se nesnaľte ąetřit na olejích - jaký olej lejete a v jakém intervalu, tak podle toho se vám odvděčí na stáří.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
freez
Thursday 02 June 2005 - 12:51:17 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Yper: a co takhle nafta od frantíků coľ, to je jiný kafe HDI motůrky

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
klubo
Thursday 02 June 2005 - 13:29:21 Citovat
Host
jo nafta je nafta...na benzín mam sekačku
Yper
Thursday 02 June 2005 - 14:57:37 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Freez: chtěl jsem to původně napsat, ale nechtěl jsem tady nikomu jitřit nervy a zejména těm obhájcům výrobny VW "malých tanků" - Né vąe, co tahle automobilka vyrobí je dobré, ale náą národ si jaksi zvykl na uniformu, tak hups do uniformy od Fauvé!
Kaľdopádně bych řekl, ľe asi nejlepąí naftové motory dnes mají Frantíci (ale Renaulta nebrat - Brrrr!)
Dobré JTDéčka má moľná sdruľení AlfaR/Fiat/Lancia, ale pořád je to jen Ital - lempl a flákač jako Čech! Moc se nepředřou - proto asi zavedli téměř plnoautomatický provoz.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
EnRico
Thursday 02 June 2005 - 17:12:20 Citovat
Host
Já bych vůbec nehaněl "starý" TDI od VW, myslím ty s výkonama 66 a 81kW. Ty vydrľej velmi hodně, jediný co kolem 100.000 km odchází, je váha vzduchu.

Ty novějąí, tj. TDI PD, maj sice některý verze "astronomický" výkony při jedněch otáčkách, ale uľ jsou a) moc sloľitý, b) ľerou asi o 1 litr víc neľ ty starý , c) jsou hlučnějąí a d) moc drahý na opravy (zeptejte se na ceny novejch trysek).
Aka
Thursday 02 June 2005 - 19:43:09 Citovat
Host
A jak jsou na tom Oplácké diesely? Myslím konkrétně na VeBe po faceliftu???
klubo
Thursday 02 June 2005 - 20:50:30 Citovat
Host
sou na tom dobře...seľeň si 2.2Dti a budeą spokojenej
Aka
Thursday 02 June 2005 - 21:01:51 Citovat
Host
No, já vím o jedné 2.2 dti r. v. 2001. digi clima, 4x ABG, el. okna, zrcatka, multi fun. volant, cd, mlhovky. Na fotkách vypadá mooc luxusně. Je cena 215t odpovídající?

A jak je na tom tento motor s výkonem a spotřebou? S**e se na něm něco?
klubo
Thursday 02 June 2005 - 22:23:32 Citovat
Host
215 je celkem solidní cena...já bych se toho nebál

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1444 sec,0.1092 z toho dotazů.