• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Automaticka prevodovka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Coffey
Sunday 17 October 2004 - 03:31:02
Host
Zdarec, mam otazku... je rozdil mezi automatickejma prevodovkama mezi modelem 2.0i 16V a 2,5 V6 Ja jenom, ze ta moje mi dava sbohem _legion a tak shanim co se da..&|

Diky
NIO
Sunday 17 October 2004 - 14:12:27
Host
rozdil tam je, i protoze maji oba motory nekolik variant a ani jedna se neshoduje. napr u X25XE existuji 4 a do dvoulitra dve.
Coffey
Sunday 17 October 2004 - 18:55:25
Host
Ha.... zrada ja vedel, ze to nebude jen tak... no nic... pokusim se to nejak dohledat podle vyrobniho cisla prevodovky.... jinak se za chvili s oplikem nehnu ((
Anonymous
Sunday 17 October 2004 - 22:54:12
Host
Nwjlepsi to mas prekopat na manual.
Coffey
Monday 18 October 2004 - 02:54:30
Host
To jo, jenomze to bych nesmel byt levej jak patrona na mechanicke prace a trochu tomu rozumet, kdyz mi to za rozumnej peniz prekopes, budu rad....
Anonymous
Monday 18 October 2004 - 22:53:12
Host
Manuál ani za nic!!!! Není nad automat. Je velká ąance, ľe se převodovky liąí jen přírubou (stačí je zaměnit), tvarem a závitem trubiček do/z chladiče oleje, a konektorem (po dobré úvaze přepájet). Takhle jsem dával starou fční z OmA do OmB. Ta v OmB zemřela po 270 000km
landis
Monday 18 October 2004 - 23:17:44
Host
No ja bych radsi manual, mam ted automat a sice k 2.5TD a neni to ono. V benzinu je to obracene, tam mi automat celkem sedi. U dizla, kterej ma nizko polozenej kroutak mi zbytecne toci, s manualem si dokaze clovek vic vyhrat. Ten automat zbytecne brzo radi dolu, manual klidne vytahne auto pri 1800 do kopce, ale automat ti tam zbytecne podradi a honi motor pri 3000 ot. Tot muj nazor.
Coffey
Friday 22 October 2004 - 03:34:20
Host
Tak jsem dojezdil.... oplik je v servisu a v nedeli vecer budu vedet co s tim je.... radi to normalne, jen mam pocit, ze se mi tam usadila kapela hrajici na kuchynske potreby.... Zatim mam pujceny <> Twingo a muzu jenom potvrdit, ze je to hnus..... "Renault ani zadarmo" At si sazi kolik stromu chteji.
Coffey
Thursday 04 November 2004 - 03:11:27
Host
Tak uz zase jezdim. Mam sikovnyho servisaka - zvladnul opravu automatu i s praci za 8.400,- coz je slusnej vykon. Jenom tam jaksi nekde neco zapomel, nebo tak neco, pac, kdyz stojim treba na semaforu, tak se ozyva takoej divnej zvuk jak kdyby o sbe neco drhlo a jsou citit vibrae do volantu. Rano za nim sjedu a kouknem se tomu na zoubek.. ale i tak mam radost jako malej Jarda... )))) (a to Jarda fakt nejsem) ))
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2905 sec,0.2398 z toho dotazů.