• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
životnost Corsy B 1.0 12V
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
mms
Saturday 16 October 2004 - 18:22:45
Host
Měl bych dotaz, zda někdo má Corsu s najetýma více jak 140 000 km. Uľ jsem měnil (servis) výfuk, krokový motorek volnoběhu, čidlo otáček motoru + klasické údrľby po 15 000km a čekají mě komplet tlumiče počítám tak za 10000,-.
Asi mi blbne i váha vzduchu, protoľe mi občas spomalí motor i kdyľ přidávám, ale nepravidelně.
Najezdím s ní tak 35000 km ročně, má cenu jeątě investovat a auto mi tak dva roky vydrľí, nebo koupit nějaké jiné ?
klubo
Saturday 16 October 2004 - 18:59:21
Host
no na to ľe to je litr, tříválec tak nalítáą docela dost, nevím sice co to je za rok ale tendle motor se snad dělá aľ od 98 takľe myslim ľe to v pohodě vydrľí - pokud se o ní budeą starat dál jak píąeą
mms
Saturday 16 October 2004 - 19:06:57
Host
Je to 99 a máme ji s přítelkyní na jeľdění do práce. Kaľdý den tak 140 km a pak občas po republice
Vyděsily mě to mnoľící se závady a investice, aby uľ nebyly napořád...... V servise mi Corsu hanili, ľe je to 3válec traktor a ľe nic moc a tak.....
klubo
Saturday 16 October 2004 - 20:06:15
Host
Na trouby v servisu se vyser, jestli ti to vyhovuje tak neni co řeąit. Přecijenom to má uľ něco nalítáno takľe to nějaký drobný stát bude - jediný co bych udělal bejt tebou - koupil vový auto, ne ojetinu jinak budeą platit stejně nebo víc jako teď.
mms
Saturday 16 October 2004 - 21:16:12
Host
Ono to auto máme jako první majitelé, chtěl jsem vědět, jestli vydrľí motoricky nějakých 150,200 nebo 250000 km. Je mi jasné, ľe asi nejvíc se bude kazit alektronika. Kastli máme zatím v pohodě, vąude dávají záruky na 6 let, tak počítám,ľe za 2 roky půjde postupně do háje.
Díky za hřejivá slova podpory
klubo
Saturday 16 October 2004 - 22:30:50
Host
Jestli jseą první majitel tak bych si to nechal dokud nebudeą mít na lepąí nový, já osobně uľ si asi nikdy ojetý auto nekoupim. Myslim ľe 250000 klidně vydrľí ale nevim jak se pak bude prodávat, kastle jen tak neschnije, je to jenom 5 let starý.
NIO
Sunday 17 October 2004 - 13:14:35
Host
jen se divim,zes jeste nemenil egr.to odejde u litra casto. jinak by to motor mel vydrzet.
mms
Sunday 17 October 2004 - 15:49:44
Host
NIO,co je prosim egr ? Mel jsem sam nekolik let pouze S105 a 125L, tak tam elektriky moc nebylo a vse jsem si udelal na ulici. Ted se uz bez garaze a vybaveni nechytam....
klubo
Sunday 17 October 2004 - 17:42:34
Host
EGR je ventil který pouątí do sání část s*aček co maj jít do vejfuku. Je to kvůli ekologickejm normám - ulná blbost, která se často se*e.
bob
Sunday 17 October 2004 - 21:33:01
Host
Já mám r.v. 2000 jedna z posledních béček (kastle), a tam recyklace výfukových plynů není. Určitě.
Ale ta váha vzduchu co jsem tu viděl a krok. motorek volnoběhu, to mám taky potvrzené od známého. Prý to jsou cipoviny, ale poloľky za několik tisíc.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1947 sec,0.1490 z toho dotazů.