• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vytahovací háky na CDR500
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavel
Wednesday 18 May 2005 - 12:25:27 Citovat
Host
Nevíte někdo, kde se dají sehnat háky na vytaľení rádia na CDR500 nebo jakým jiným způsobem se dá rádio vytahnout aniľ bych ho poąkodil? Předem díky za odpovědi.
riwal
Wednesday 18 May 2005 - 13:01:07 Citovat
Host
Povol v rozích ty imbusy a do děr vraľ stejne ąiroký hřebíky nebo závlačky nebo drát dlouhej asi 4cm a pak radio nytáhni.
klubo
Wednesday 18 May 2005 - 16:18:16 Citovat
Host
pokud máą astru G tak já vľdy vyndám uloľný prostor pod ovladačem topení, strčim ruku dovnitř a rádio zezadu vytlačim...
Pavel
Thursday 19 May 2005 - 09:36:08 Citovat
Host
Mám sice astru G a uľ jsem to zkouąel i přes odkládací přihrádku, ale neąlo to, jako by tam byl jeątě nějaký kryt pod rádiem
pr»ka
Thursday 19 May 2005 - 10:06:03 Citovat
Host
Jsou tam takové packy právě aby to rádio neąlo ven,buď to budeą dělat jak klubo a zmáčkneą ty packy nebo ja Riwi a tím zatlačením ty packy zmáčkneą a potáhneą, ale musíą vąechny najednou, takľe aspoň 6 ruk
riwal
Thursday 19 May 2005 - 10:47:40 Citovat
Host
Pozor von to poměrně fest drľí konektor, takľe se musí zabrat aby vyjely noľový kontakty konektoru. U kazetovýho to de dobře, protoľe strčíą ruku do díry na kazetu, ale u CDéčkovýho je to trochu vopruz.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1970 sec,0.1610 z toho dotazů.