• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
slabní nástup brzd
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
riwal
Thursday 19 May 2005 - 07:03:13 Citovat
Host
Kaľdý auto brzdí jinak, je to normální a dobrej řidič se s tim rychle vyrovná, protľe si to hned zkusí aby věděl co má čekat. Pak nemá na první světlech volant v hubě nebo čumák v kufru auta před ním.
Lib
Thursday 19 May 2005 - 07:26:23 Citovat
Host
klubo napsal ...
oply vąeobecně maj línějąí brzdy, kaľdej kdo mi vleze třeba z ocháfky do astry tak se diví ľe mi to nebrzdí...


Nesouhlasim, sedni si nekdy do beckove nebo Ackove vectry ... jinak opravdu oktavky maj jedovaty brzdy, ale napr. VeBe mela ve sve dobe jednu z nejkratsich brzdnych drah ve sve tride. Akorat je pozvolnejsi nastup, ale kdyz brzdis nouzoveji nebo casteji pri sportovni jizde (a tam se projevi prava tvar brzd) tak to brzdi lip a dyl (zahrivani). Takze si to zobecni jen na astru, na vectry nam nesahej
.
Uprimne receno jsou jedovaty brzdy (doladeny v Shade k dokonalosti) napikacu. Jediny ceho tim tak muzes dosahnout je snadnejsi zvleni kotoucu
[ Upraveno Čt kvě 19 2005, 07:31 ]
Yper
Thursday 19 May 2005 - 08:04:27 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 EnRico: jj, naprostý souhlas-stále se ABSkuje, takľe otázka zní, zda tohle je to pravé ořechové, protoľe fce ABS pak vyľaduje, tvrdé přiąlápnutí pedálu, protoľe při jeho aktivaci, pokud je tlak na pedál stále stejný, přestane auto brzdit - je to to pravé? chcete si rozbíjet huby a mít dobrá pocit ze zapnutého ABS.
Se sluľební Oktáfkou jsem v zimě pořád ABSkoval, ale se cvým Caravanem na stejném úseku nikoliv!
Podle mne má zrovna ona Oktáfka předimenzované brzdy - viz průměr jejích kotoučů, coľ je spíą na rozbití huby.
Máme prostě auta pro starąí generaci a plynulou jízdu.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
luba
Thursday 19 May 2005 - 08:38:49 Citovat
Host
klubo napsal ...
ona brzdí ale musíą víct ąlápnout a na to si kaľdý zvykne během ujetí několika kilometrů...jak sám říkáą



... ale neľ si na to zvykneą, tak si i po jednom kilometru můľeą rozcuchat předek, coľ se mi málem stalo ... opravdu jde o zvyk, ale prostě to brzdí na hovno!!!
Anonymní
Thursday 19 May 2005 - 08:40:52 Citovat
Host
proč se nezobrazilo slovo "hovínko"? )
Yper
Thursday 19 May 2005 - 09:18:08 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Protoľe tohle slovo je tady diskriminovaný! Správce nás učí sluąnosti!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Thursday 19 May 2005 - 10:09:28 Citovat
Host
2lib: koukám ľe seą třídní nepřítel aster! no nevim nevim...
Bobík
Thursday 19 May 2005 - 22:08:36 Citovat
Host
To je zase hukot.
Dneska se proti mně objevil sebevrah, co na okresce předjíľdí 2 náklaďáky v zatáčce. _rendek
Astra brzdila nafest, ale bez zablokování kol. V tom vidím tu největąí výhodu, hlavně bez ABS, ľe kdyľ ąlápneą trochu zprudka, tak hned nejdeą ąmejrem kam nechceą.
Magor _legion to stihnul zpátky mezi tatrovky. Fuj.
Dobrou noc, děti. _love
EnRico
Friday 20 May 2005 - 14:48:22 Citovat
Host
Tomas: je to jinak, já jsem měl Octávku jen půjčenou, takľe jsem jezdil decentně, ale kámoą, kterýmu patří a jiným autem tehdy nejezdil, ABSkoval 10x denně a moc s tím spokojenej nebyl.

Jedovatý a přeposilovaný brzdy jsou dobrý akorát na to, aby to do vás zezadu někdo napral jako tuhle na Evropský, kde první v řadě jedoucí Fabia zaflekovala, ač měla jeątě metry místa na plynulý dobrľdění a daląích 5 aut za ní udělalo řetězovku. Já jsem na to koukal ze sousedního pruhu a měl to jako na dlani. Zvláą» pro nerváky je dost blbý, ľe i lehkým seąlápnutím dosáhnou max. účinku. Je to proti přirozenosti.

Je to stejně blbý jako přeposilovaný řízení za jízdy (při parkování to beru).
rutus
Monday 23 May 2005 - 09:02:10 Citovat
Host
No chlapi, mozna me sezerete, ale jel jsem ted novou Astrou III a ta uz ma brzdy podobne oktavce, tedy razantni a velmi odlisne od me Astry G.
Ja kdyz jedu tak pocitam s tim, ze nastup brzd neni uplne razantni a tak radsi udrzuju vetsi vzdalenost od auta ktere jede prede mnou.
Urcite je to na neco dobre, ale myslim si, ze nase brzdy si moc velkou chvalu nezaslouzi...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1276 sec,0.0982 z toho dotazů.