• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Asi neumim tankovat
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Friday 15 October 2004 - 12:31:40
Host
Tam ani tak nejde kolik tam jde natankovat, natankuju klidne plnou ale furt mi vystřeluje pojistka a nemůľu zmáčknout pistoli naplno
riwal
Friday 15 October 2004 - 12:34:11
Host
Hmm, ąplouchá to, ąplouchá - zaplňuje se Ti plnící hrdlo, podle mě je to to odvzduąnění nádrľe. Kdyľ jsem psal o 20%, myslel jsem do vypnutí pistole.
CasperP
Thursday 17 March 2005 - 12:46:58
Host
No jestli tankujeą naftu tak je to celkem normální jelikoľ moc pění.Skoro nepěnivou naftu mají u Shellu.Napřed to chce pomalu a pak aľ se to usadí v trubkách tak to domáčkni.Jestli to je u benzinu tak odvzduąnění jak je tu psáno
Anonymní
Thursday 17 March 2005 - 12:58:56
Host
odvzdusneni nadrze tak jest
Lib
Thursday 17 March 2005 - 17:32:28
Host
tatovi u VeA to taky nejde natankovat, ale staci nezasunout pistoli az na doraz. Na natankovani VeB do plna staci po vypnuti pistole auto rozkymacet ze strany na stranu, a pak zkusit znovu, neco navic se tam pak vleze
Aka
Thursday 17 March 2005 - 19:47:15
Host
Jo tak proto, já se vľdycky divil, ľe kdyľ u VeBe 1.8 natankuju plnou, tak mám ručičku na 60, ale po chvilce troąku spadne, tak tím se to vysvětluje, hehe.

Mně se asi 2x stalo, ľe kdyľ jsem jel tankovat a vyndal víčko, tak to úplně zasyčelo....to je co?
riwal
Thursday 17 March 2005 - 20:22:40
Host
Podtlak v nádrľi, ąpatný odvzduąnění, ale neni to nic tragickýko, nastává to hned po vypnutí motoru, kdyľ to zkusíą po chvíli, tak to nenastane, protoľe se tlak stačí vyrovnat - pumpa tlačí palivo do motoru a přebytečný se vrací do nádrľe a tim to vzniká.
Jinak u VeBe,uľ jsem to tu psal, je nádrľ nahoře prohnutá a v ní sedí víko pumpy, takľe tam vnikaj vzduchový kapsy a proto to nejde do plna a kymácet s tim jako se ąáde 120 se mi nechce, prostě to vim.
Lib
Thursday 17 March 2005 - 21:18:15
Host
a to ja s tim zase zavingluju Uz se na me par maniku i divne divalo
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2048 sec,0.1758 z toho dotazů.