• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klimatizace-výměna výparníku
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jirka
Tuesday 10 May 2005 - 16:36:36
Host
Ahoj,
jsem daląí neą»astník s rozbitou klimatizací (VeBe 2.0DTI r.v.1999). Odeąel mi výparník. V servisu mi řekli, ľe výměna je práce na dva dny. Je to reálné ? Mám manuální klimu, ľádný automat. Co byste mi s tím poradili ? Doporučíte mi vzít výparník z vrakáče ?
K_P
Tuesday 10 May 2005 - 19:55:43
Host
Vzhledem k poloze výparníku si myslím, ľe je to moľné, ľe to je práce na dva dny. To řekli v Oplu? Nebo jsi byl někde kde dělají klimu? Neľ budeą hledat vrakoviątě, tak si zjisti jesli někdo nedělá výparníky pro aftermarket (náhradní potřebu), to je potom úplně jiná cena neľ v Oplu.
benji
Wednesday 11 May 2005 - 09:01:17
Host
Měnil jsem ho loni - je to práce na půl dne, cena cca 12.000,- za nový Bosch včetně práce. Nedělal to Opel, ale firma Dráb (u Kladna) - osobně si myslím, ľe je lepąí klimu opravovat ve speciálkách neľ u Oplu.
Pokud máą moľnost koupit výparník z vrakoviątě (ale musí být tlakově vyzkouąený) nebo noname, vyjde to levněji (Bosch stojí asi 10.000,-), ale je otázkou, jak dlouho to vydrľí.
Jirka
Wednesday 11 May 2005 - 09:46:07
Host
Díky moc za rady ®e je to práce na dva dny mi řekli v servisu autoklimatizací. Cena výparníku na vrakáči je 2.500 - 3.000 podle stavu, coľ není tak zlý. Jak mi tam ale zaručí tlakovou zkouąku ?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1757 sec,0.1427 z toho dotazů.