• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vybíjí se baterka u Astry F rv. 96
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymní
Friday 29 April 2005 - 17:58:22
Host
Mám 8 měsíců starou baterku a od tý doby jsem jí nabíjel asi tak 5x přez autonabíječku a x krát přez kabely, tak mi to nedalo a zajel jsem do noname servisu kde mi celý auto projeli zkouąečkou a zjistili ľe alternátor je prej v pohodě,ale ľe to dělá rádio konkrétně typ SC202 blaupunkt - který i kdyľ je vypnutý tak si troąku ą»ávy bere z baterky a po několika dnech bez jeľdění se to nahromadí a baterka jde to si domyslete: prej je to podle něj normální, no jenomľe kdyľ nechám auto v garáľi bez povąimnutí 3 dny tak uľ následující den nenastartuju.
Poraďte díky

freez
Friday 29 April 2005 - 18:19:31
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
anonymní:měl sem podobný problém a dělal my to jeden dveřní spínač uľ sem z toho byl na mrtvici a odhalil sem to náhodou ráno sem přijel z práce a druhý den odpoledne sem uľ neodjel baterka rok stará a ůplně kaput tak sem jí nabil a za pár dní zas jednou to sem měl auto přímo před barákem sem na něj kouknul bylo to uľ večer dost pozdě a najednou čumim a z auta se line světlo jako z lampy tak sem ąel dolu a bylo to ono jak se večer trochu ochladilo tak se ten spínač sepnul a uľ to ąajnilo přes den samozřejmě nic tak sem vąechny ty spínače vyndal vyčisti a ten jeden se mi nezdál tak sem ho vyměnil a od té doby »uk »uk nic vąechno v pohodě tak to prubni moľná je to ono jo a jeden je taky v zavazadlovim prostoru sice anonymům nerad odpovídám ale abyste neřekli ľe sem na ně zlej

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
spodli
Friday 29 April 2005 - 21:37:54
Host
to jsem psal já takľe ľádnej anonym - díky za radu
macil
Friday 29 April 2005 - 22:14:03
Host
No s tým autorádiom sa mi to tieľ nezdá. Akú baterku tam máą? Aj keby mala len 40Ah, to rádio by muselo bra» vyąe 0,5A aby za tri dni vyą»avilo baterku. Skús ho vymontova». Ak to pomôľe tak je vadné.
Anonymní
Friday 29 April 2005 - 23:38:40
Host
a co si změřit u baterky odběr?
vvdd
Saturday 30 April 2005 - 00:15:24
Host
©várovi svýho času odeąla baterka, tak si koupil novou. Tři týdny dobrý a pak nabíjel, pak častěji, a kdyľ asi během roku nechal u skvělýho autoelektrikáře _rendek udělat generálku dobíjení, zajel k prodejci baterek a nechal to proměřit. Vadná baterie od výroby, reklamace - výměna, od tý doby v pohodě. Chce to změřit vąechno co se dá - dobíjení, napětí a proud při vypnutí, napětí a proud při zatíľení. On měl vąechny hodnoty OK, ale při zatíľení ąlo napětí silně dolů.
spodli
Saturday 30 April 2005 - 09:33:00
Host
baterku mi taky proměřovali a je podle těch odborníku dobrá, navíc mi to dělalo i u tý starý origoąky od opla, kterou jsem častým dobíjením úplně oddělal
Brouček
Saturday 30 April 2005 - 14:26:22
Host
Měl jsem přesně ten samej problém,pokud se jezdilo kaľdý den, vąe O.K.Pak jsem třeba dva tři dny nejel a baterka K.O.Ani se nerozvítily kontrolky.Baterku jsem nabyl a měřákem jsem zjistil při vypnutých spotřebičích úbytek 0,8A. Coľ je dle autoelekrikáře moc.Rádio jsem vyndal a je po problému.Prej je to nějaký blbý rádio. Zkus rádio na pár dnů odpojit a uvidíą, co to udělá.
spodli
Saturday 30 April 2005 - 20:50:17
Host
tím rádiem to bude 100%, jenom jsem nevěděl jestli konkrétně tenhle typ rádia co mám já je ąpatnej uľ od výrobce, ale kdyą píąeą ľe s ním má víc lidí problémy tak je to jasný...aľ budou money tak místo něj ąoupmu novějąí. Akorát nevím co dám místo tidu nebo jak se tomu říká
spodli
Saturday 30 April 2005 - 21:30:56
Host
jak jsem si tady čet různý témata tak jsem narazil na rádio CDR500 od opela který jste tady docela chválily i kdyľ je to poněkud uľ starąí kousek. nevíte někdo za kolik se dá sehnat?
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1360 sec,0.1032 z toho dotazů.