• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
BIG PROBLEM!!!Please Help...NIO,ANDREJ a ostatní Profíci...
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Martin
Thursday 14 April 2005 - 22:21:28
Host
Ahoj Opláci,obracím se pro radu o pomoc...Mám Astru F X16XEL a popíąu co se stalo...Frčím si dnes ze ©pindlu tak vzdálenost tak 150 Km a pak po dálnici tak 160 dle tach...V Praze na Čerňáku sjíľdím na výjezdu,pohoda,pak do centra a při trojce a asi 50 km/h mi blikly kontrolky,utáhlo se servo,ale jen na okamľik...Byl jsem v kulatém sjezdu a hned to naskočilo,jakoby tedy na roztah na trojku....Pak to hned ztratilo výkon a něco v motoru nebo pod(ale to je asi blbost při seąlápnutí plynu keramicky cvrlikalo...Pak jsem zastavil a vypnul to...Po asi cca 10min pokusech nastartovat,to naskočilo,drľelo to pouze při vyąąích otáčkách a na volnoběh hned chcíplo...a hodně to kouřilo,fakt jak trambus...Teď to naskočit nechce,ale uľ to netrápím...Kontrolka motoru a ľádné mazání a nic takového ani při těch vysokých otáčkách a nepravidelném chodu nesvítila...Oleje je tam dost, chladící do motoru nejde a neztrácí se...Teplotu na červenou to snad nepřekročilo...ľe by se to nějak upeklo...Pak kdyľ ro jelo tak výkon o hodně sníľen a netáhla....Rozvoďák a kladky měněny před 26000km,rok a půl zpět....Uvítám kaľdou radu,nevím co s tím a komu to dát,teď mám jeątě hluboko do ľlabu,tak kdybyste někdo náhodou měl nějaký nápad či radu na koho a kam se obrátit či co to můľe být,budu moc rád...Jsem ze Sadské,30 km od Prahy Černý most směr Poděbrady...Předem díky..Mě napadá skočený rozvoďák, něco s ventilem, nebo pístní krouľky...Jak co poznat? Moc do toho nedělám..Má to najeto 1250000km,z toho 50000 já...po čtyřech letech...
Lib
Friday 15 April 2005 - 08:45:29
Host
ozvi se NIOvi na Email a hod mu ten popis
[ Upraveno Pá dub 15 2005, 08:46 ]
Anonymní
Friday 15 April 2005 - 12:06:41
Host
No přeskočenej rozvoďák by po výpadku a opětovném nastartování (jakoby na roztah) by mohl být pravděpodobnej .... mohlo se to potkat .... ale těľko takhle radit chce to vidět
Lib
Friday 15 April 2005 - 12:58:13
Host
jenze co sem tak videl fotky, tak preskocenej rozvodak zpusobi peknou demolici ventilu a pistu, takze si nejsem jisty, ze by to bubec slo nahodit ... ale nikdy jsem nevidel tak nemuzu rict ... proto radeji davam kontakt na nekoho, kdo tomu rozumi
Anonymní
Friday 15 April 2005 - 13:11:53
Host
Díky Host i Lib,uvidím,mě spíą napadá,ľe fouklo těsnění pod hlavou,bylo to dost zatíľené,nebo něco takového...Prostě to blafe někdy, kdyľ to naskočí pod plynem jakoby na dva-tři válce,kouří to jako lokomotiva a pak to na volnobeh ihned zdechne...Ale uz to nestartuju...Nechám změřit tlaky a uvidíme...
Yper
Friday 15 April 2005 - 15:00:39
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Kdyby bylo v háji téso pod hlavou, tak by se 1)buď kouřilo zpod víka ventilů - po sejmutí plnícího víčka nebo 2) vařila by chladící náplň a začala by se barvit do černa.
Tedy tohle jsou nejpravděpodobnějąí ukazatele prasklého těsněné pod hlavou.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
komir
Friday 29 April 2005 - 23:39:07
Host
Mohl ti přeskočit rozvoďák třeba jen o zub a potkat se to nemuselo, ale teď máą rozhozený časování vačky vůči klice. To bych zkontroloval jako první.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1320 sec,0.1023 z toho dotazů.