• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Chvění motoru u 2,5TD
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
kratein
Tuesday 26 April 2005 - 18:52:16
Host
U 2,5 TD se mi začal na volnoběh hodné klepat motor byl jsem s tím na diagnostice která zjistila vadný EGR ventil.Moc se mi to nezdálo ľe by EGR mělo vliv na volnoběh,tak jsem ho odmontoval a venku vyzkouąel otevírá bez problémů membrána je v pořádku.Vyzkouąel jsem i třícestný elmg. ventil co EGR ovládá funguje taky,podtlak od sání je taky v pořádku.Je to jediná hláąka co počítač vypisuje.Nevíte náhodou někdo co s tím.
bruno
Friday 29 April 2005 - 22:04:53
Host
já myslím ľe to bude spíą mechanická závada jestli ti tam neco klepe nebo jestli se chvěje motor na volnoběh-nejede jenom na 5válců?
Rob2
Sunday 01 May 2005 - 21:38:13
Host
Totéľ mi dělal motor za studena, někdy i za tepla. Filtr OK, vstřikovače OK, dolu nefouká (118.000km), diagnostika OK, prostě bezradnost. Chvění za studena vľdy, za tepla se daly "chytit" otáčky (cca 900/min), kdy se motor rozvibroval. Moc a moc mi pomohl přípravek STP na vyčistění a promazání pal. soustavy (asi 160,-Kč). Po ujetí 100km problém z 90% zmizel. Bohuľel se po vyjetí asi 5-ti nádrľí bez přípravku vrátil. Asi je někde sajrajt, nebo je problém v čerpadle. Ven se mi ho dávat zatím nechce. Zkouąím teď přípravek od Bishop's Original, (předtím jeątě Winns), a zatím to vypadá dost dobře. Fakt ten motor jde lépe, vibrace jsou téměř pryč - pouze malý(!) náznak za studena a to jeątě jenom při určitých otáčkách. Osobně si myslím, ľe se v čerpadle přidírá jeden pístek. Promaľu - jde dobře. Časem to budu muset vyřeąit, zatím ale zkouąím chemii, která (sám se divím!) velmi dobře funguje!
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2585 sec,0.2280 z toho dotazů.