• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Svietiaca kontrola "check engine"
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Pavuk
Saturday 23 April 2005 - 10:37:37
Host
Ta vaha vzduchu je tam cisto nova , menena naraz s lambda sondou
Petr Astra G
Saturday 23 April 2005 - 17:31:43
Host
Měl jsem podobný problém na Atře G X20DTL a NIO poradil buď ąpatně zapojené podtlakové hadičky,nebo obrácenou váhu vzduchu. Byli to ty hadičky, ale jestli máą novou váhu vzduchu je tam třeba obráceně.
kaasst
Saturday 23 April 2005 - 20:13:04
Host
Pavuk62.65.180.7 napsal ...
Ta vaha vzduchu je tam cisto nova , menena naraz s lambda sondou


Ty si nehovoril o vahe,ale o lambde,ze nebola original!!Mozes mat aj ucpany kat.To je ta posledna vec.
Golem
Saturday 23 April 2005 - 20:23:25
Host
2 Petr Astra G: Jak jsi měl ąpatně zapojené podltlakové hadičky?
biL
Saturday 23 April 2005 - 21:04:37
Host
2riw: bača, bača, s tou ľenou je to zvenku ąpatný....
jak jdou přeházet podtlakový hadičky??
Golem
Saturday 23 April 2005 - 21:41:43
Host
2BiL: Přehodit to lze. U X20DTL je z vývěvy silnej výstup na posilovač brzd, ale ze spodu malý podtlakový trubičky rozdělený na ovládáni turba a po rozbočce ovládání klapek(přívěry) a slavneho EGR ventilu, vąe samozřejmě přes solenoid ventily. Běľně lze zaměnit výstup ze solenoidů klapek a EGR. Tak asi tak se to pevedlo, jinak nevím třeba se ozve...
Petr Astra G
Sunday 24 April 2005 - 09:33:13
Host
Golem: No já měl hlavu dole a pak jsem prohodil hadičky ovládání klapky u turba. Kdyľ jsem jel a dostal se třeba na devadesát a jel pořád stejně tak se zachvíli rozsvítila kontrolka elektroniky,stačilo trochu přidat a zase to zhaslo. Takle se to pořád opakovalo. Váhu vzduchu jsem měl danou dobře tak jsem ąel po hadičkách a bylo to tím.
Petr Astra G
Sunday 24 April 2005 - 09:37:05
Host
Jo teď to tady čtu. Bylo to obráceně na tom selenoidu. Já nevěděl jak se to jmenuje
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1426 sec,0.1159 z toho dotazů.