• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hluk - Vectra
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jirka
Tuesday 19 April 2005 - 10:07:38
Host
Zdravím. Mám krátce Vectru Combi, r.v.97. Při jízdě - obzvláątě na hrubąím povrchu, proniká do interiéru silný hluk, pravděpodobně od pneumatik. Na voze jsou dost sjeté gumy Michelin, typ nevím. Srovnávám s Octávií či Felícií, kde je na podobném povrchu hluk podstatně menąí. Můľe mi někdo poradit, zda je to vada Vectry jako takové, ąpatné gumy, nebo můľe být jeątě nějaká jiná příčina? Dík.
Happy
Tuesday 19 April 2005 - 10:13:41
Host
mám Vectru na 16" 205/55 Dunlop SP1 a ani při 200km/h od gum není nic slyąet, akorát od 130 začíná trochu aerodynamický hluk, který se pak stupňuje. Na typovou vadu bych to neviděl, spíą na ty gumy. Na zimákách mi to taky řvalo jako protrľené. Jeątě to zkus rozjet a vyřaď a poslouchej, jestli zvuk nemění. Je třeba zjistit, jestli je to motor, převodovka, někde něco uvolněného, co hluk způsobuje, nebo právě ty gumy. Ale jinak je Vectra hodně tichá - ve své třídě a ve své době měla nejniľąí součinitel odporu vzduchu, takľe u ní se na nějaký aerodynamický hluk nehraje.
Lib
Tuesday 19 April 2005 - 10:16:37
Host
sjety gumy docela hluci, mel sem sjety dunlopy a bylo to docela hrozny
Jirka
Tuesday 19 April 2005 - 10:27:30
Host
®e je to od gum, to je tutovka - frekvence se mění s rychlostí a hlučnost přesně s druhem povrchu vozovky. Jenom mě zajímalo, zda v uloľení kol nejsou třeba jeątě nějaké daląí pruľící blbince (guma, nebo co já vím co jeątě) co by mohlo být unavené a "převádět hluk". Chtěl jsem se ujistit a s někým poradit, neľ koupím nové gumy.
riwal
Tuesday 19 April 2005 - 10:32:11
Host
Měl jsem sjetý Fuldy a málem jsem v autě zeąílel, obzvláątě na kostkách to bylo příąerný.
Pokud by Ti odeąly silentbloky na zadní nápravě, tak to bouchá. Jinak Caravan je vľdy hlučnějąí neľ sedan - hluk jde zavazadlovym prostorem dovnitř.
freez
Tuesday 19 April 2005 - 10:47:21
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
budou to ty gumy já sem po zimě přezul a mám tam fulda celkem nový a to je hukot hrůza kdyľ stáhnu okínko tak to jde sliąet jako kráva letos to jeątě přeľiju a koupím jiný ale fulda to rozhodně nebude i tady je dost lidí kteří maj fuldy a ten hukot je příąernej kdyby měl někdo typ na méně hlučné pneu tak napiąte dík

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Anonymní
Tuesday 19 April 2005 - 12:10:48
Host
nexen n2000...tede jsem je koupil na netu....fakt slusny...
Anonymní
Wednesday 20 April 2005 - 07:29:13
Host
Souhlas s Riwim.Mam taky Caravan 97`,dela mi to jiste.Ja jsem si zvyknul
pr»ka
Wednesday 20 April 2005 - 07:40:43
Host
Freez Lib psal v chatu ,ľe naąel test letních pneu ,třeba ti to pomůľe Odkaz
klubo
Wednesday 20 April 2005 - 09:15:09
Host
ja ted koupil nové Klebry HP2 195/60/15 a sou hodně tichý
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1760 sec,0.1233 z toho dotazů.