• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Z22SE žádné tlaky ve válcích
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
lunoš
Tuesday 12 January 2016 - 19:30:56 Citovat
Host
Ahoj, stala se mi taková nemilá věc...začnu tím, že mi motor žral 1l oleje na 600km a sem tam poškubával (jestli EGR nevím). Nedavno jsem ale jel a asi při 100km rychlosti motor najednou ztratil výkon, sešláp jsem plyn a motor běžel jakoby na tři válce, nešel vytočit (kontrolka motoru se prozatím nerozsvítila), když jsem zastavil tak motor chcípnul a už jsem to nenatočil. Druhý den jsem do auta sed a nastartoval (v tuto chvíli se už kontrolka motoru rozblikala), jenže opět, jen na tři válce, bez výkonu a po ujetí 500m auto opět chcíplo a už jsem ho nenatočil.. Vyndal jsem svíčky...třetí byla celá mokrá od oleje...vyměnil je, použil zapalovací modul z jiné vectry a problém je furt stejný. V servisu mi měřily tlaky...první, třetí a čtvrtý válec jsou bez tlaku a na druhém naměřili necelé tři bary. Dokázal by mi někdo z vás poradit čím by to mohlo být? Díky mockrát
Martas
Tuesday 12 January 2016 - 19:55:29 Citovat
Host
Nepreskocil ti rozvodak ?
lunoš
Tuesday 12 January 2016 - 20:15:03 Citovat
Host
i to je možný...je nějakej fígl jak to s jistotou zjistit?
Martas
Wednesday 13 January 2016 - 07:04:34 Citovat
Host
lunoš napsal ...

i to je možný...je nějakej fígl jak to s jistotou zjistit?


No to melo bejt to prvni co mel servis co meril tlaky zkontrolovat ... strovnat kliku na rysku a zkontrolovat rysky na vackach.

Asi slusnej oddil co ti rekne ze to nema tlaky a tim to pro ne konci !!!
lunoš
Wednesday 13 January 2016 - 08:15:47 Citovat
Host

No to melo bejt to prvni co mel servis co meril tlaky zkontrolovat ... strovnat kliku na rysku a zkontrolovat rysky na vackach.

Asi slusnej oddil co ti rekne ze to nema tlaky a tim to pro ne konci !!!
[/quote1452668658]


Já by taky pěkně nasranej když mi tohle řekli a hotovo...to auto u nich pořád stojí, tak jim řeknu at se na to kouknou...díky
lunoš
Wednesday 13 January 2016 - 08:50:18 Citovat
Host
tak mi řekli, že to vypadá spíš na podpálený ventily....no ale že se mrknou na ty rozvody, zda nejsou přeskočený. V každym případě hlava musí asi určitě dolu že? Nebo v případě přeskočenejch rozvodů je nějaká šance že by se to nepotkalo?
Anonymní
Wednesday 13 January 2016 - 15:30:22 Citovat
Host
Jo podpálený ventily. Skoro všechny a najednou. Dobrá pohádka. Spíš to vidím na rozvody - tudíž potkan jak sviň. Bude to stát těžkej balík, lepší je vyměnit motor kus za kus. Vyjde to o hooodně laciněji.
lunoš
Thursday 14 January 2016 - 07:42:51 Citovat
Host
ok díky za radu....takže sháním teda motor no Z22SE od roku 2003, kdyby jste někdo o něčem věděl (nejlépe ještě na autě), dejte prosím vědět na Emailíky
qpc
Thursday 14 January 2016 - 17:58:14 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
u tohoto motu mohl přestat fungovat napínák a tim ti řetěz poskočil..taky myslim na přeskočené rozvody

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Colommbo
Thursday 14 January 2016 - 20:20:00 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Ty máš vlastně tenhle motor ve Speedsteru, že, Petře...?

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2365 sec,0.1885 z toho dotazů.