• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nestartuje
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Dawerssss
Sunday 10 February 2013 - 14:14:27 Citovat
Host
Zdarec, chci se zeptat, mam problem mam Opel vectra b 2.0DTi r.v 2000
a nechce nastartovat na studenej motor, když je motor zahřátej tak nastartuje na brnk. a když startuju, tak startér točí, ale nemá to ani snahu, jen někdy. žhaviče jsem vytáhl a žhavily, palivo tam jde, povolil jsem hadičky a cákala znich nafta, filtr je čistej. na roztažení hnedka chytne, mohl by mě někdo poradit čím to může být?? Díky.
jaja
Sunday 10 February 2013 - 20:33:37 Citovat
Host
snimac otacek klikoveho hřídele,je to tutovka
Colommbo
Sunday 10 February 2013 - 21:35:29 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Už zase čidlo kliky, jajo...? Přece kdyby byl v háji, tož to nebude startovat ani teplý a nenaskočí ani na roztažení...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Martas
Sunday 10 February 2013 - 22:01:29 Citovat
Host
Colommbo napsal ...

Už zase čidlo kliky, jajo...? Přece kdyby byl v háji, tož to nebude startovat ani teplý a nenaskočí ani na roztažení...


A kolikrat uz jsi to zkousel ?

To ze cidlo kliky (obvykle indukcni snimac) za tepla funguje a za studena ne je naprosto bezny stav a to ze na roztazeni to chytne je taky normalni on totiz ten snimac na klice "zastoupi" snimac na vacce (specialita Opelu) ale ne na volnobeh ale az pri vyssich otackach a ty pri rozathovani uz jsou.

Mimochodem to ze nejde nastartovat s vadnym nebo bez cidla kliky neni tak uplne pravda u myho motoru to jde i bez nej (odpojeno) i bez toho ze by davalo nejake impulzy (pri vymene simerinku jsem sundal "remenici" jejiz otacky otacky to snima) .... ale neni to V6.
Dawerssss
Sunday 10 February 2013 - 22:10:40 Citovat
Host
Takže to vypadá na ten snímač kliky??
p.s.
Sunday 10 February 2013 - 22:55:25 Citovat
Host
já si stojim za tím že to bud nežhavý nebo žhavý krátce odpojit čidlo teploty řj tím by to mělo žhavit aspon 6 vteřin ověřil bych to žárovkou připojenou na žhavič a šel bych startovat pokud chytí je to čidlem
pokud by žárovka po otočení do kontrolek nesvítila může bejt problém v relé žhavení
Martas
Sunday 10 February 2013 - 23:03:34 Citovat
Host
U dyzlu tech duvodu muze byt vic, mas tu o tom pul poradny.
Colommbo
Monday 11 February 2013 - 10:21:45 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
A tož to se všem soudruhům omlouvám - zkušenost mám z áčkovýho dualramu, kde když si čidlo kliky postavilo hlavu, nepomohlo ani roztahování (opatrné, i přes dvojitej řetěz na rozvodech)...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Dawerssss
Monday 11 February 2013 - 11:46:30 Citovat
Host
čidlo teploty jsem dneska odpojil, a stejně nic :/, tak já už nevím jsem z toho už mrtvej :/
jaja
Monday 27 October 2014 - 21:19:11 Citovat
Host
hoj opláci,jen takovy dotaz, budu kupovat snímač otáček klik.hřídele ,který je lepší od facetu za 843kč, nebo hella za 1678kč ,cenu neřeším ,ale značku,co vy na to 2,5v6 C,díky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2099 sec,0.1590 z toho dotazů.