• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra 1,6 16V XEL
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Michal
Monday 21 July 2014 - 17:36:35 Citovat
Host
Prosím vás chlapi, Ztratil jsem výkon na motoru lehce poškubává dootáček jde pomalu a pripadá mi ,že v tu samou dobu jsem ztratil i účinek brzd.Může to spolu souviset?kapalinu jsem pro jistotu vyměnil.Svíčky jsou nedávno nové,kabely se jeví taky dobře.Mám to na plyn a děje se to v jakemkoli palivu . Děkuji za jakoukoli nápovědu
Colommbo
Monday 21 July 2014 - 17:56:54 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Myslím, že jediné, co spojuje motor s brzdami, je podtlak - někde se ztrácí, tož zkontrolovat hadice a trubičky, kde se jen dá...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Anonymní
Monday 21 July 2014 - 20:28:14 Citovat
Host
Jóó a zvedla se mi i spotřeba paliva tak 1,5 litru
Anonymní
Tuesday 26 August 2014 - 20:11:15 Citovat
Host
Tak pánové od oplu. Zaslepil jsem přívod podtlaku k brzdám.Auto sice nebrzdilo ale motor jel jako by ho někdo nakopl.Prostě supr. Zkoušel jsem ten posilovač vymontovat vymontovat.Ale asi je to nad mé síly,Je tam past vedle pasti.Přijde mi,že se musí kvůli tomu vymontovat půlku motoru.
p.s.
Monday 01 September 2014 - 10:53:20 Citovat
Host
ano výměna posilovače na 1,6ce je kapku dobrodružství ale de to chce se to tý rubikovi kostky nebát
brzdovej válec musíš opojit a sundat,poodpojovat si vše okolo aby sis udělal místo pak povolit celej ten držák s posilovačem a dostat to ven

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1575 sec,0.1254 z toho dotazů.