• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kontrolka elektroniky motoru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Valmont
Saturday 16 April 2005 - 14:44:57
Host
Astra 1.7DTi rv 2002. Mam problem. Pri jizde se mi rozsvitila kontrolka elektroniky motoru. Musim navstivit servis, nebo se to necha zjistit co to muze delat? Myslim, ze ma mensi tah, po asi 30vterinach se to rozsviti a to auto jako by nekdo nakopl a jede uz normalne, vetsinou za studena se to stava a pri razeni 1. a 2. Na trojku se kontrolka rozsviti a auto jede uz normalne. Predem vsem dekuji.
Yper
Saturday 16 April 2005 - 17:06:49
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Běľ na diagnostiku - budeą moudřejąí, ale taky o 500 lehčí. Pořád vąak lepąí, neľ tam dát něco draľąího a závada bude pořád.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Kubi
Wednesday 20 April 2005 - 10:04:21
Host
Mam uplne stejnej problem (subjektivne) jako ty na benzinaku 1,6 r.v. 2001. Uz jsem to mel na diagnostice a nedokonaly spalovani na 1 valci. Nekdy to jede ok, a nekdy "dira v plynu" a nizkej vykon ...

Na jednicku a dvojku je to presne to nakopnuti kdyz zabere ctvrtej valec.

Takze to nejspis budu muset nekam hodit...
Anonymní
Friday 22 April 2005 - 21:31:17
Host
já jsem to měl taky - jednou jse mi rosvítila a auto uľ jsem nemoh nakopnout cca po 20 minutách uľ to naskočilo, občas mi jeątě problikla ale nikde jsen s tím nebyl. od tý doby mi auto ľere 13/100
Anonymní
Friday 22 April 2005 - 21:31:31
Host
já jsem to měl taky - jednou jse mi rosvítila a auto uľ jsem nemoh nakopnout cca po 20 minutách uľ to naskočilo, občas mi jeątě problikla ale nikde jsen s tím nebyl. od tý doby mi auto ľere 13/100
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1366 sec,0.1093 z toho dotazů.