• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Palubni PC
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Host
Monday 21 October 2013 - 20:38:09 Citovat
Host
Zdravím všechny. Chci se zeptat, zda je mozne vyuzivat palubni PC bez originalniho autoradia? jedna se mi jen o spotrebu atd... Chtěl bych si tam dat neoriginalni radio, tak co by to obnaselo? Vectra C GTS, 2003
Brenky
Tuesday 22 October 2013 - 19:32:15 Citovat
Host
palubní PC dále bude fungovat, takže spotřeba, venkovní teplota, chybové hlášky apod budou normálně viditelné. Jen nebude vidět stanice a to co zrovna hraje (pokud se nedokoupí příslušný adaptér).
Martas
Tuesday 22 October 2013 - 20:17:12 Citovat
Host
Brenky napsal ...

palubní PC dále bude fungovat, takže spotřeba, venkovní teplota, chybové hlášky apod budou normálně viditelné. Jen nebude vidět stanice a to co zrovna hraje (pokud se nedokoupí příslušný adaptér).


Tohle plati pro Vectru B ale u C to nemusi tak byt, tam je podle vybavy a provedeni radio soucasti celeho elektronickeho systemu a ne vsechno po jeho odpojeni musi fungovat .. nezbyde nez to vyzkouset.
Host
Wednesday 23 October 2013 - 19:44:44 Citovat
Host
Podle me vyvstava zasadni otazka v tom, jak se bude vubec ten palubak ovladat, myslim si ze bez radia ten CID nepojede vubec. Ach jo teda...
Host
Wednesday 20 November 2013 - 18:57:16 Citovat
Host
Kluci nemate s tim teda nekdo nejakou zkusenost? Nedavno jsem to zkusil odpojit a na palubnim PC me svitilo jen to uvodni logo. Zkousel jsem mackat knofliky na volantu, ale nic. Pry se ma mozna neco podrzet delsi dobu aby se to aktivovalo. Nebo je potreba to cele nejak odhlasit ze systemu? Diky za kazdou radu

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3722 sec,0.3285 z toho dotazů.