• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cuvacie svetla
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
marwi
Friday 15 April 2005 - 13:03:42
Host
Caute vsetci. Momentalne mi vyskocil problem s cuvacimi svetlami.Nechcu svietit so zaradenou spiatockou. Ked vytiahnem konektor na prevodovke a spojim droty co idu k nej tak svieti v pohode. vyzera to na chybu snimaca v prevodovke.Nemate s tym niekto skusenost. Je problem ho vymenit? Alebo mate neaku fintu? Dik za odpovede
pr»ka
Friday 15 April 2005 - 13:09:14
Host
Vyměň ten spínač stojí 200kč a je po problému,poměrně častý jev
ronin44
Monday 18 April 2005 - 14:46:31
Host
Tak ma napada este jedna vec, funguju Vam brzdove svetla pri vypnutej elektrike? A mali by? Bo mne nefunguju... Pokial si ale pamatam, tak na nasej starej stodvacinke svietili...
AsGe, x14xe, `98
ALDA Email
Monday 18 April 2005 - 16:09:29
Host
Brzdova svetla nefunguji po vytazeni klicku, jako ostatne skoro nic. Radio se vypne (neni-li nastavene tak, aby nevypinalo), okna u Astry F nejdou zavrit, u Vectry B CDX jdou zavrit jenom dokud nekdo neotevre dvere. Blinkry jdou jenom nouzove, tedy vsechny ctyri, ale pozor, kdyz nechas packu dole (blinkr vlevo) nebo nahore (blinkr vpravo), zustane na prislusne strane svitit vepredu parkovacka a vzadu koncove svetlo. Taky to teda piska pri otevreni dveri, jakoze je rozsviceno. Stejne zpatecky svetla nesviti. Vsechno to ozije az kdyz tam das klicek a otocis do polohy I.
ronin44
Wednesday 20 April 2005 - 06:25:55
Host
Tak som to skusil, brzdove mi ale funguju len pokial je klucik v polohe, kedy svietia vsetky kontrolky.
To je fakt divne, Opel nepredpoklada, ze ich auto moze byt tahane bez zapnuteho motora?
klubo
Wednesday 20 April 2005 - 08:57:02
Host
kdyľ táhneą tak stejně musíą mít zapnutej klíček abys mohl točit volantem!
ronin44
Wednesday 20 April 2005 - 12:56:04
Host
2Klubo

To je v poho, ale v tejto polohe brdove nefunguju! Ked mas len odomknuty volant... Az v nasledujucej, kedy sa Ti rozsvietia kontrolky. U Opla to asi nehrozi, ale ked si nechal dlhsie v tejto polohe kluc na skodovkach, hrozilo, ze sa Ti spali indukcna cievka... Ostatnym funguju brzdovky aj v prvej polohe? (len odomknuty volant, kontrolky nesvietia)
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1546 sec,0.1241 z toho dotazů.