• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Palubní Počítač
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
pr»ka
Friday 15 April 2005 - 13:06:12
Host
Anonyme ty typický čechu ,tak takové já miluju,co tu meleą vľdy» se za sebe stydíą a chceą tu někoho kritizovat,jdi do prdele ,doufám ľe to skončí a uľ prosím tě neodpovídej
[ Upraveno Pá dub 15 2005, 03:15 ]
freez
Friday 15 April 2005 - 13:37:17
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
anonymní:duąevní vlastnictvý chápu ale ty si myslíą ľe takovýho RICHARDA a jemu podobný zajímá odkud je to staľený nebo převzatý hlavně kdyľ mu to pomůľe chtěl bych tě ty hnupe vidět kdyby si byl na jeho místě a potřeboval pomoci a klubo měl návod tak by si mu taky napsal "sory klubo protoľe nevim kde si návod vzal tak ho od tebe nechci" no co to je za hloupost a myslim ľe tak se na to dívá větąina lidí co chtěj s nečím helfnout pokud to tobě osobně dělá problém tak to máą asi smůlu nech si proto odpojit internet a chod na kuľelky s přátelským pozdravem freez a sbohééééém
[ Upraveno Pá dub 15 2005, 01:39 ]

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Anonymní
Friday 15 April 2005 - 14:09:54
Host
To ze se zaregistrujes, das sem mejla, cislo ICQ ma jako znamenat, ze nejsi anonymni ? Pokud umis cist poradne kdyz uz neumis psat bez chyb, nemam nic proti temto strankam ani lidem co radi ale stve me pokud nekdo pouzije cizi zdroj bez jeho zverejneni.
pr»ka
Friday 15 April 2005 - 14:57:46
Host
Anonymní, to ľe tu dáą svého mejla a své ICQ samo neznamená ,ľe nejsem anonymní,ale mi tu vystupujem pod svým nicem i kdyľ třeba řeknem kravinu a pak se za to stydíme,ale jsme to pořád mi,za to takový anonym, no vľdy» ty jsi vlastně pořád In.A z tou čeątinou ty uboľáku, snad od toho tady nejsme,já uľ vím proč si tady,hold jsi nicka ,tak to zkouąíą tady,tady neuspějeą věř mi
Anonymní
Friday 15 April 2005 - 15:25:31
Host
No vyborne jeste parkrat odpovez a budes met 150 prispevku a ostatni si o tobe budou rikat jak si dobrej kdyz uz jsi tolikrat odpovedel. Jo a mimochodem uz jsem ti taky parkrat poradil a nemusim se k tomu hlasit svym "nicem" . Ber to tak ze muj "nicem" je Anonymní.
pr»ka
Friday 15 April 2005 - 15:41:25
Host
Můľeą 100x odpovědět v jednom tématu a pořád máą jeden přízpěvek a jestli si mi poradil ,tak ti děkuji, ale dneska si u mě moc nezabodoval a to je odemě vůči tobě vąe ,uľ se ozývat nebudu.
klubo
Friday 15 April 2005 - 17:39:18
Host
no nemam slov, návod na pal pc je pod mým kaľdým příspěvkem...a nevim co je na el chématu za duąevní vlastnictví, komu muj návod stačí a pomůľe ten a» si ho bezevąeho vytiskne a ostatní (anonymous) a» si přisere! nikomu nic nenutím a v tudle chvíli sem rád ľe sem vůbec napsal aspoň toto protoľe sem po takovym zkurvenym chirurgickym zákroku ľe bych ho nepřál ani nejhorąímu nepříteli, aľ se mi udělá líp tak se můľeme bavit dál
klubo
Friday 15 April 2005 - 17:40:40
Host
a jen tak mimochodem anonymousi: ten návod co tady snim máváą je na dodělání pal pc z astry do corsy nebo tigry!
Anonymní
Friday 15 April 2005 - 19:13:37
Host
Chlapi, nevíte kolik by to vyąlo cenově na vectru? ten palubní počítač na spotřebu a tak? i s prací..
(jinak asi taky budu anonym pač nejsem zaregistrovanej, ale nejsem ten ze shora) dan
freez
Friday 15 April 2005 - 19:55:22
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
pr»ka,klubo: tak pánové uľ sem nechtěl k tomuto tématu nic dodávat ale nedá mi to s přístupem anonyma a jeho názorem z jeskyně to je prostě k smíchu on si asi myslí ľe jsme tady vąichni profesoři českého jazyka,vąichni to tu děláme jen tak aby sme si ukázali jak sme dobrý ale jó tak jó tak ho při tom necháme at se vypovídá vľdy» nás přeci nějakej anonym nemůľe rozhodit a vy co výte co obnáąí registrace v clubu tak se názoru jak sme anonimní můľete jen zasmát a víą co anonyme my si na srazu na tebe dáme panáka a» je takovejch hnupů výc alespon se nenudíme tak a» ľije anonym !!!!!!!

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1414 sec,0.1068 z toho dotazů.