• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
REPRO
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 12 April 2005 - 09:08:13
Host
Mam autoradio Kenwood 4x45W ...v Gčkový Astře jsou jiľ původní 4xrepro(i kdyľ tady dost lidí píąe o jejich kvalitě...no nevim nevim...)... chci si přidat do zadního plata ovály Hertz 690, ale nevím jestli by to radio utáhlo vąechno ... nebo je lepąí odpojit původní zadní repro.. ? Děkuji za rady
aaa
Tuesday 12 April 2005 - 09:13:58
Host
bude to zkraslený jako prase,ale pokud nejsi fajnąmekr....Já bych to zapojil místo těch zadních...
klubo
Tuesday 12 April 2005 - 10:02:24
Host
aaa217.11.255.222 napsal ...
bude to zkraslený jako prase,ale pokud nejsi fajnąmekr....Já bych to zapojil místo těch zadních...


pokud nejsi fajnąmekr tak bych se na to vyprd a pokud jo tak jedině externí zesilovač.
Yper
Tuesday 12 April 2005 - 10:09:29
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Souhlas s "AAA".
Já mám Kenwooda taky - Chameleona. Hrají mi zadní i přední repro.
Pokud tam paralelně připojíą daląí repro (na kaľdou stranu), tak riskujeą, ľe spálíą koncový výstup zesilovače pro přísluąné kanály - sníľíą impedanci. Pokud je připojíą sériově na kaľdý kanál, tak to bude hrát zkresleně.
Kaľdopádně dávat jakékoliv repráky do zadního plata je podle mne prasárna - moľná, ľe to vypadá hezky při pohledu zvenčí, ale zevnitř je to naprd - navíc to překáľí v kufru a hrozí ti, ľe jednou aľ budeą skládat věci do kufru, tak repráky (blánu) propíchneą.
Jinak vľdy chudák kaľdý ten, kdo pak sedí na zadních sedačkách - tlakové vlny ho trvale čeąou na "Záclonky".
Já budu taky měnit repra ve dveřích - nejsou nejhorąí, ale přeci jen mají něco odehráno a při poslechu CDčka je to znát.
Upgrejduj repro ve dveřích, protoľe ty se chovají jako bedna - zadní plato nikoliv.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Luba
Tuesday 12 April 2005 - 15:03:08
Host
Jo zadní odpojit a místo plata dát mdf desku, aby to nedrnčelo a mělo to uzavřenou ozvučnici. Toho propíchnutí bych se nebál, koą toho repra to docela dobře zakrývá.
Pokud by bylo ovąem na mě, raději bych předělal ty v předních dveřích...
Anonymní
Tuesday 12 April 2005 - 21:42:22
Host
Já osobně bych zadní repro odpojil a do plata dal ty ovály.. měl sem to tak na Golfiku a basovalo to dost sluąně. Vzdau mi moc lidí v autu nejezdí a pokud jo, holt to musí přeľít:-P
Anonymní
Thursday 28 April 2005 - 11:11:54
Host
Nedavno som montoval tie Hertzy znamemu do G astry. MDF plato 25 mm presne vyrezat aby to bolo dokonale utesnene a pekne potiahnut calunickou latkou aj zospodu aby bolo plato odtlmene. Zvuk je uplne super. Cisty neskresleny a aj dost hlasny ( 95 dB citlivost ) Repro znesie aj pripadny upgrade na zosik. Fakt spokojnost
Anonymní
Thursday 28 April 2005 - 11:34:35
Host
Tak sem si odpojil zadní repro...napojil místo nich do zadního plata Hertzy...a ľádná prasárna, vypadá to hezky a hlavně: hraje to uplně super..
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3376 sec,0.2898 z toho dotazů.