• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VOLIČ
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
ALDA Email
Sunday 10 April 2005 - 23:38:05
Host
Zdravím opláky Mám dotaz, zda někdo z vás neví, kdo dokáľe opravit volič u automatické převodovky. Jedná se přesně o Astru F Caravan, r.v.97, 2,0 16 V, tedy X20XEV a automatickou převodovku. Ta je v pořádku, ale je ąpatný (asi přidřené pístky) volič, coľ je taková malá skříň na převodovce a od ní vede táhlo k ąaltrpáce. Kdyľ je motor studený (resp. převodovka), bliká kontrolka poruchy převodovky. Po lehkém zahřátí, cca. 1 minuta, je nutno znovu nastartovat a vąe je v pořádku. Ovąem v tém zahřívací minutě se s vozem nedá jet, protoľe prokluzují spojky a tím se taky pálí, protoľe prý správně nepřilnou k sobě, právě kvúli tomu voliči. Jinak ta převodovka funguje bezvadně, Díky za tip na opraváře případně na vrakoviątě, kde stojí Astra s automatem
Coffey
Monday 11 April 2005 - 03:17:17
Host
Mno... mám OB ´94 (nemyslim tim tampon) stejnej motor, taky s automatem a zrovna od pátku tam mám "novej" volič. Sehnal jsem ho přes známýho servisáka za 3.500,- (vrakáč - nevim jestli je to dobrá cena, kaľopádně ho mám). Vzhledem k tomu, ľe závada se projevuje vesele dál ( za studena i za tepla mi v tom cukne, automatika se vypne a musim radit "rucne"), tak mozna bude k mani. Jde o to, jestli to bude ten samej. Vic budu vedet ve čtvrtek. Ozvi se mi kdyľtak na mail.
ALDA Email
Monday 11 April 2005 - 16:03:23
Host
Tak jeątě doplním, ľe jsem dnes ráno otočil klíček jenom do polohy I, rozsvítily se vąechny kontrolky, které se mají rozsvítit. Neľ jsem nastartoval, zakvedlal jsem pákou řazení 2x sem a tam od P aľ po 1 a kontrolka převodovky se rozblikala, aniľ bych měl nastartováno. Diagnostika OPEL hlásí "chybný signál čidla voliče", tak nevím, co to má jako být. V Opelu na to koukali dost vyděąeně, nechtějí tady v Brně s automatama nic mít, pouze velmi neradi se v tom ą»ourají. Jenľe manľelky bývají jiného naázoru, ta moje nedá na automat dopustit. A já, kdyľ chci pohodlně courat po městě, tak si vezmu její Astru s automatem a svoji VeBe nechám doma. Má někdo z vás zkuąenosti s automatama, nějaký dobrý, ale opravdu dobrý servis ?????
Anonymní
Monday 11 April 2005 - 20:50:22
Host
Jestli jseą z Brna, tak zkus Petráąka a Petráska (to není vtip, ti chlapi se tak opravdu jmenují). Mají dílnu ve Slatině naproti ?bývalé ? celnici v areálu, kde sídlí Gebruder Weiss. Levní ani hrr do práce nejsou, ale automaty umí. Moji kolegové mohou dosvědčit, já sám automat nemám. K temto chlápkům jezdí prý i z autorizáků, kdyľ mají problém s automatem, nebo řídícíma jednotkama.
Zdar Tom
Dallas
Monday 11 April 2005 - 22:05:51
Host
ALDA Email81.27.192.19 napsal ...
Tak jeątě doplním, ľe jsem dnes ráno otočil klíček jenom do polohy I, rozsvítily se vąechny kontrolky, které se mají rozsvítit. Neľ jsem nastartoval, zakvedlal jsem pákou řazení 2x sem a tam od P aľ po 1 a kontrolka převodovky se rozblikala, aniľ bych měl nastartováno. Diagnostika OPEL hlásí "chybný signál čidla voliče", tak nevím, co to má jako být. V Opelu na to koukali dost vyděąeně, nechtějí tady v Brně s automatama nic mít, pouze velmi neradi se v tom ą»ourají. Jenľe manľelky bývají jiného naázoru, ta moje nedá na automat dopustit. A já, kdyľ chci pohodlně courat po městě, tak si vezmu její Astru s automatem a svoji VeBe nechám doma. Má někdo z vás zkuąenosti s automatama, nějaký dobrý, ale opravdu dobrý servis ?????


Ja osobne bych si do toho koupil novy volic a dalsich 100000 bych jezdil bez zavady.I bez Petraąka aj Petraska
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1777 sec,0.1309 z toho dotazů.