• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Palubní PC
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Frenk
Tuesday 21 February 2012 - 18:48:45 Citovat
Host
Zdravím, chci se zeptat zda je možnost nějak "resetovat" nebo seštelovat palubní PC. Měl jsem klasiku rozsypanej čaj a u chlápka co je opravuje jsem vyměnil kus za kus (měl by být i ze stejného modelu) Ale píše mi to nesmyslnej dojezd, průměrnou rychlost. Teplota, spotřeba, momentální spotřeba, stopky to je vše o.k. Nevíte co s tím??
ciba
Tuesday 21 February 2012 - 20:06:03 Citovat
xladas
Uživatel #2032
Registrován: Saturday 10 April 2010 - 19:25:36
Příspěvků: 594
tak o pocitaci tady bylo napasno hodne jsi linej..
staci zajet do oplu..

Vauxhall Omega B sedan 2.5V6 1997(žába),
Opel Omega B combi 2.5TD na ND1997 (Čertík)
Diagnostika Opel a Ford Praha a okoli, kdyby nekdo chtel Mantzel box tak SZ...
Frenk
Tuesday 21 February 2012 - 20:49:20 Citovat
Host
Cibo víš kam můžeš jít… V Opelu na to čuměl každej jak husa do flašky a tady jsem z toho co je tu napsáno taky nic moc nepobral. Myslíš, že bych se tu jinak ptal?? Jen tak mě napadne hele tohle mi v autě nefunguje tak se na OCR zeptám… Buď v klidu že ne…!
Martas
Tuesday 21 February 2012 - 21:32:43 Citovat
Host
Hledal jsi hodne spatne jen namatkou :

Odkaz

Odkaz

Odkaz

Ale abys to nemusel procitat poradim ti :

Zajed do Opelu at ti preprogramuji "display" ... Jo a kdyby ti to bylo povedomy tak to samy ti radil Ciba a ver, ze je to jedine reseni.
Frenk
Wednesday 22 February 2012 - 00:20:27 Citovat
Host
Hmm. Tak jinak vzhledem k tomu že tuto anabázi jsem absolvoval již 2x a dohromady mě to už stálo 800,- dál to absolvovat nepotřebuji. Proto padla otázka, zda jde nějak "natvrdo" resetovat nebo ne a je to tudíž opět na výměnu. (Připouštím, že první dotaz nebyl obsáhlí, jak měl být). Právě proto píšu, že zatím z toho co jsem si tu o tom četl tak nejsem o moc chytřejší to je vše.
Martas
Wednesday 22 February 2012 - 07:08:09 Citovat
Host
Tezko rict, jak ti to napsat jinak ... Display je "univerzalni" ale ke kazdemu motoru je portreba ho naprogramovat ... a to umi jen autorizak prez diagnostiku.

Nebo mas jeste moznost objet vrakoviste aby ti vymenili tvuj za jiny ze stejneho motoru ale pochybuju ze budou vedet z jakyho auta to vyndali natoz jakej melo motor.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1860 sec,0.1453 z toho dotazů.