• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Oprava poškozeného čalounění-kůže
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vaąman
Wednesday 06 April 2005 - 03:38:43
Host
Ahoj lidičky,
mám Vectru B 1999 SPORT a koľená sedadla, béľové barvy. Neví někdo jak opravit odřenou kůľi (barvu) na problémových místech?
Předem díky za radu.
Lasky
Wednesday 06 April 2005 - 07:27:29
Host
U koľenejch sedaček to je jak u bot. Musíą krémovat a o kůľi se musí starat. V Německu prodávali opravný sety na kůľi s odstínem barvy na dobarvení. Tady to taky někde musej mít, zeptej se u opla.
Vaąman
Thursday 07 April 2005 - 02:42:16
Host
Dík za radu,starám se, proto ta sháňka. Bohuľel jsem druhý majitel a ten první na to sr.. Vím ľe existují barvy na kůľi ve spreji ale kde to sehnat?? _legion2
drb
Thursday 07 April 2005 - 15:06:26
Host
ahoj, jak je to s opravou nekozeneho calouneni? da se to nejak? dik
Yper
Friday 08 April 2005 - 13:58:53
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Vaąman: né aby tě napadlo to lakovat "jakýmsi" opravným sprejem!!! Ani nápad - nikdy to nechytne a bude se to loupat!
Jediné co na to existuje, tak to jsou pasty v KELÍMKU! a jsou dováľené z Holandska nebo Německa. Bohuľel, a je to ostuda, ani naąi prodejci koľených sedaček ti na to nic pořádného neprodají - jen tzv. Elaskon a to je jen na kabáty, aby byly vláčné a vodou nenasákavé - sedačka by tímhle zmatověla a prodřená místa ztmavla a je to jako pěst na oko.
Jdi do prodejny "Holandského nábytku - bazaru". Určitě na něj někde natrefíą a chtěj po nich, zda by tohle nesehnali - vyrábí a prodává se to v mnoha odstínech.Oni to pouľívají, aby zvýąili prodejnost pouľitých koľ. sedaček.
My máme hořčicovou sedačku a po oąetření tímhle (vyčistit-napustit-zaschnout a vyleątit) je jako nová. Zacelí i ąkrábance. Jedno balení stojí min. 200 Ká.
Něco podobného jsem viděl v prodeji i v IKEE.
Pokud si vzpomenu, tak se doma podívám jak se to jmenuje a v pondělí bych to sem napsal.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Vaąman
Wednesday 13 April 2005 - 18:35:23
Host
Díky za rady a za pomoc.Budu shánět
Vaąek
Thursday 14 April 2005 - 00:38:30
Host
Viděl jsem jednu paní jak to opravovala. Vzala fixu na textil poľadovaného odstínu (v kaľdém papírnictví, cena cca 10,-Kč) a tím to lehce na jednom míň viditelným místě "ąmrncla". Kdyľ to bylo ono, tak to rychle natřela a pak suchým hadříkem přeleątila. Pak se na to dal nějakej vosk na kůľi (bezbarvý balzám). Měl jsem to na volantu (pravda - byla to černá barva) a vypadá to úplně jako nový.
Vaąman
Saturday 23 April 2005 - 10:39:20
Host
Dotaz na Ypera,
můľeą mi prosím napsat jak se zmiňovaný přípravek jmenuje a kde ho sehnat?Díval jsem se na netu v IKEA a to nebude to pravé.Zkouąel jsem kontaktovat jednu prodejnu pouľitého holandského nábytku a také bez úspěchu.
Předem dík Vaąman [color]
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1678 sec,0.1381 z toho dotazů.