• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výpadky el.při startu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
freez
Tuesday 05 April 2005 - 23:15:01
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
čau vąichni oběvil se mi takový problémek kdyľ začnu startovat auto tak cca po druhém otočení motoru my vypadne elktrika komplet jako kdyby ste odpojily baterku a pak zase připojili odpojily a tak dokola zhasíná vąe kontrolky rádio vąe ale napětí se ůplně neztratí protoľe rádio se jen jako vypne zapne nechce kód takľe usuzuji ľe k ůplnému odpojení ątávy nedojde pokud to trápím dál přijde mi ľe el.kolísá podle otáčení startéru tak jako pulzově je to divný jeątě mi to nikdy neudělalo ráno se studenym motorem nic točí pak na třetí aľ čtvrté otočení chytne pohoda ujedu pár kyláků a pokud pak startuji tak začnou problémi řeąil sem to tak ľe sem motor nechal protočit jen jednou a pak vyp/zap klíček a znovu a chytí nevým čím to baterka je rok stará přes zimu pohdička takľe tam bych to neviděl příde mi to jako od startéru ale nevim poradte dík A-F C16NZ r.v 93


Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
NIO
Tuesday 05 April 2005 - 23:21:08
Host
muze byt pridreny starter a jeho spotreba je tak velika ze to baterka nesnese. a chvili trva nez se z toho soku vzpamatuje. nebo to muze delat i spinaci skrinka.

Email
ICQ 26338144
freez
Tuesday 05 April 2005 - 23:24:45
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
koukal sem na kabeláľ ke startéru a zdá se mi vąe dotaľené a není to ani zkorodovaný mám totiľ zkuąenost co udělá nedotaľený kontakt.
NIO:takľe by to chtělo vyndat startér a skouknout ho co?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
vvdd
Tuesday 05 April 2005 - 23:35:02
Host
Taky to jeątě můľe být ąlus na části kotvy starteru. Kdyľ se ti to při předchozím startu zastaví na ąluslym místě, starter se ani nehne a sebere si vąechen proud z baterky. Pak stačí zastartovat znovu, při vysunutí cívky se kotva malinko pootočí po směru startu, uhlíky dosednou na zdravou část vinutí kotvy a kdyľ uľ se to točí, tak uľ to setrvačností ąpatný místo přeletí. Měl jsem tenhle problém kdysi jeątě u hundrtky (©koda 100 _rendek ), ale startér jako startér...
freez
Tuesday 05 April 2005 - 23:39:35
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
vvdd:to je taky moľný taky sem na to myslel ale překvapilo mě ľe to začne točit normál a aľ po chvíli je to v pr..li jo nevíą kolik by stála oprava ,repase ,nebo nedejboľe novej startér?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
vvdd
Tuesday 05 April 2005 - 23:54:44
Host
Nejdřív ho vyąkubni, rozeber a vyčisti. Můľe být přidřený, jak píąe Nio, nebo nějaká jiná mechanická závada, ľe se kouąe. Za pokus to stojí. Jinak mě to tenkrát pohasínalo jen několik dní, pak se zkrat asi přepálil, protoľe to přestalo pohasínat, a kdyľ to bylo ve ąpatnym místě, jenom v tom starteru cvakla cívka a nic, daląí nebo třetí start OK, jezdil jem s tím poměrně dlouho. Jestli se to ale rozeběhne a pak zastaví, bude spíą problém mechanickej. Kolik co stojí fakt nevim.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1488 sec,0.1136 z toho dotazů.