• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega A hopsá
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vrgadaa
Saturday 10 September 2011 - 21:10:01 Citovat
Host
motor c20NE neni problem sehnat, ale asi to nema smysl
Kubba
Sunday 11 September 2011 - 01:02:50 Citovat
Host
Vzhledem k tomu, že se mi to stalo 130km od domu, tak šla Omega do nejbližšího servisu, kde jsme na to s mechanikem koukli a pak rovnou eko likvidace. Byl tam motor C24NE.. jeden skoro celý mám dokonce ještě doma. Sám ale vím, že už to nemělo cenu dělat.
vrgadaa
Sunday 11 September 2011 - 08:48:19 Citovat
Host
C24NE caravan s CD vybavou, tj. vyhrivane sedacky, palubni pocitac, tempomat, naklapeci volant, dofukovaci tlumice, stresni okno, sedacky mikroplys v dobe koupe 9 let stary a na tachometru necelych 100 000km a dalsich 10 let bezproblemove sluzby je pricinou (dojezdila u noveho majitele po 22 letech tuto zimu), proc mam uz sestou omegu a chvili jsem mel na znackach dokonce i tri soucasne:-)
Odkaz
Kubba
Sunday 11 September 2011 - 09:37:18 Citovat
Host
_; pěkné

Já jsem vystřídal Omegy celkem tři(jedna shnila, druhá ukradena) a další bych se nebránil, ale přítelkyně by už další asi nesnesla. Příští auto musí být r.v. 1999 a novější. Béčkové Omeze se chci vyhnout, možná se nechám zvyklat na Subaru. Jinak je jasnou volbou Céčková Vectra Caravan.
vrgadaa
Sunday 11 September 2011 - 13:39:43 Citovat
Host
subaru jsem vzdycky moc chtel a loni jsem si udrzovany turbokombik poridil a i kdyz to jede a zrychluje rychleji, mnohem lepe to sedi v zatackach a v zime na kuzkym je to nesrovnatelne lepsi nez omega, nejak si porad nemohu zvyknout a koupil si na blbnuti dalsi omegu. A pro mne je omega jen ta stara poctiva ackova, takze vyber je dnes uz prakticky nulovy. Ale treba se jeste nejaka zapomenuta ulozenka ve stodole najde, az muj stavajici vozovy park doslouzi:-). Ma zena je andel a je ji jedno, cim ji vozim (alespon to nedava najevo), anebo casem udelam kompromis a koupim neco takovyho
...
Odkaz
...
Sice to neni acko a ani to nema 200koni, ale aspon je tam poctivej ackovej motor,aspon myslim, ze se jim ho nepodarilo prilis ekologicky vylepsit.
vrgadaa
Wednesday 14 September 2011 - 13:36:44 Citovat
Host
C24NE kombi na aukru plna vybava
Odkaz
mates
Wednesday 14 September 2011 - 16:56:45 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
vrgadaa napsal ...

...a chvili jsem mel na znackach dokonce i tri soucasne:-)
Odkaz

No ale fuj, parkovat před Kelly na Lesné a k tomu to vyfotit i s tím nápisem Starline :_:n

Lexus RX 350
Honda Crosstourer

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1476 sec,0.1171 z toho dotazů.