• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Brzdove desticky Omega B Caravan
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vejfuk
Monday 27 June 2011 - 21:44:42 Citovat
Host
Dobrý den,

koupil jsem si nove brzdove desticky na zadni napravu. Ale nevim jak ty stare vyndat. Ty desticky maji oka a skrz ne vedou takove dve tycky a u nich nevim jak je vyndat. Musim ten brzdovy trmen "rozpulit"..? Nebo to jde nejak jinak. Diky.
wisastar
Monday 27 June 2011 - 23:00:13 Citovat
Host
vejfuk napsal ...

Dobrý den,

koupil jsem si nove brzdove desticky na zadni napravu. Ale nevim jak ty stare vyndat. Ty desticky maji oka a skrz ne vedou takove dve tycky a u nich nevim jak je vyndat. Musim ten brzdovy trmen "rozpulit"..? Nebo to jde nejak jinak. Diky.


ty tycky se musi vyklepnout do strany..... ale je to pakarna, byva to zrezly takze si rovnou kup novou sadu...
Host
Tuesday 28 June 2011 - 02:37:38 Citovat
Host
No prave, sou zarezli a se trmenem tvori jednu cast. Absolutne nejdou vymlatit. Asi mi nezbude nic jinyho nez to odvrtat.
lesak
Tuesday 28 June 2011 - 08:15:29 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Odvrtat bych to neskoušel třmen je litinový a tyčky ocelové a ty dírky nejsou po celé délce stejné mají na konco osazení protože na konci tyček je takové kulaté pérko co je drží aby nevyjeli.Skus do nich klepat ani nakonec půjdou vyklepat ale dej pak nové.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
vejfuk
Thursday 30 June 2011 - 00:02:32 Citovat
Host
Pohoda, desticky vymeneny, stacilo koupit prubojnik a pomoct si velkym dulcikem. Sou tam novy TEXTARY.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1578 sec,0.1318 z toho dotazů.