• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ukazatel servisního intervalu VeCe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Marek
Thursday 18 June 2009 - 20:21:29 Citovat
Host
Jde bez diagnostiky vymazat ukazatel servisního intervalu na Vectře C? Rozsvěcuje se mi tam 1000km do výměny. Výměnu se chystám provést zítra ale rozhodně ne v autorizovaném servisu. Jde to nějak vyřešit?
Pepé
Thursday 18 June 2009 - 21:00:12 Citovat
Host
tušim že bez diagnostiky nelze. Musí to napíchnout v autorizovaným servisu a odkliknout provedenou výměnu. moje zkušenost. nikdy sem se nezajímal jestli to jde obejít. až po tvým dotazu mě začlo zajímat jestli to de nějak obejít _;
Lhex
Friday 19 June 2009 - 09:53:33 Citovat
Host
obvykle se to nuluje držením resetu počítadla a zapnutím klíčku zapalování ....?? ale u VC konkretne nemam vyzkouseny...
freez
Friday 19 June 2009 - 13:12:04 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Já bych měl postup pro Merivu, které je VC v tomto dost podobná, tak to zkus.

Při vypnutém zapalování stiskneme tlačítko denních km a držíme přitom zapneme zapalování a stále držíme tlačítko denních km cca 20 sec. Měl by na cca dvě sec. probliknout max interval po správném vynulování se objeví ---- a po uvolnění tlačítka zmizí a ukáže se zase stav denního počítadla, při nulování musíš mít sešlápnutý brzdový pedál.
Tak to zkus a uvidíme jestli je to stejné.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Marek
Friday 19 June 2009 - 16:50:50 Citovat
Host
Díky za rady, dnes jsem byl za kolegou mechanikem a ten má chytrou knížku kde je popsaný postup na vozidla všech značek.
Postup pro Vectru C je následující:
Při vypnutém zapalování držíme tlačítko na vynulování denního počítadla. Stále držíme stisknuté a zapneme zapalování, pořád držíme dokud nenaskočí správný servisní interval (50tis.km) poté pustíme tlačítko a vypneme zapalování a je hotovo.
Snad se to někomu dalšímu bude hodit.
operate
Wednesday 05 January 2011 - 21:11:32 Citovat
Host
Rozumiem vsetkemu az na to ze nechapem, to je seret denneho pocitadla KM, nakolko vectra c ma pocitac a len ovladanie pc... tak co sa tym mysli?
Dakujem.
Zeppelin
Sunday 13 February 2011 - 21:18:51 Citovat
Host
Mezi budíkama rychlosti a otáčkoměrem je tlačítko na nulování kilometrů. To stiskneš, sešlápneš brzdu a otočíš klíčkem do polohy I. Budeš držet, dokud se neobjeví vynulování servisního intervalu. Pokud by se toto nepovedlo, zkus postup znovu, ale klíček otoč do polohy II. Připojení na diagnostiku nepotřebuješ.
karel
Thursday 17 March 2011 - 15:00:54 Citovat
Host
Marek napsal ...

Díky za rady, dnes jsem byl za kolegou mechanikem a ten má chytrou knížku kde je popsaný postup na vozidla všech značek.
Postup pro Vectru C je následující:
Při vypnutém zapalování držíme tlačítko na vynulování denního počítadla. Stále držíme stisknuté a zapneme zapalování, pořád držíme dokud nenaskočí správný servisní interval (50tis.km) poté pustíme tlačítko a vypneme zapalování a je hotovo.
Snad se to někomu dalšímu bude hodit.





zdravim, hele kdyby bylo možné nějaké stránky z chytré knížky naskenovat a poslat mailem, bylo by to moc super, ja ted potřebuju pořešit interval na Opel Meriva, tady jsem se docetl co a jak, ale hodilo by se to i na jina auta, kdyby jste s kamaradem byli tak hodni a dokazali to naskenovat a poslat, byl bych za nějaké ty části z chytré knížky velice rád. díkec karel
Email

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1325 sec,0.1016 z toho dotazů.