• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vůle volantu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
t.w.e.e.t.y
Tuesday 01 March 2011 - 20:20:37 Citovat
Host
ahoj mám na vás dotaz ohledně vůle ve volantu,vše jsem řádně pročetl ,ale k tomu to tématu nenašel dost informací.Mám polohovatelný volant a vůli mám v těch horních čepech.Jdou vyměnit?Pokud ano kde je seženu a jaká cca by byla cena?díky moc za info.na Opel foru mi po 2 týdnech zatím nikdo neporadil
Legend
Tuesday 01 March 2011 - 23:42:40 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Samostatné díly na stavitelnou hřídel volantu nejspíš nepůjdou sehnat, prodává se jako jeden celek a nová bude stát docela hodně, spíš asi najít na vrakovišti jinou bez závad.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
t.w.e.e.t.y
Wednesday 02 March 2011 - 06:26:58 Citovat
Host
vůle,ale neni v hřídely řízení,ale je v těch čepech volantu co dovolujou polohovaní.Jestli si rozumíme.
Jura
Wednesday 02 March 2011 - 10:26:32 Citovat
Host
Taky jsem měl vůli v těch kloubcích,teda v jednom,docela nepochopitelnou,jak se to tam může udělat....takže se mi volant klepal na nerovnostecha bylo to nepříjemné....tak jsem sundal kryt sloupku volantu,nechal volant ve své oblíbené poloze a udělal dva aretační šroubky,které mi to zafixovaly napevno...
t.w.e.e.t.y
Wednesday 02 March 2011 - 11:32:43 Citovat
Host
takže jestli to dobře chapu.Tak si vyvrtal kousek vedle diru i do druhé části a př.samořeznym šroubem stáhl k sobě?To je dobrý nápad,jen je škoda že to bude na pevno.Autem jezdi i manželka a ta si sním šteluje,takže potřebuju to vyřešit jinak.Ale beru to jako dobrou možnost.dík
Jura...
Wednesday 02 March 2011 - 15:26:07 Citovat
Host
jo,ten sloupek má takové dva plastové horní dorazy...ty jsem vyhodil a místo nich tam dal ty aretační udělátka....jde to kdykoliv vyhodit a přestavit zas do jiné polohy jen nastavením délky šroubků....jasně,ale vyhovuje to ,když v tom jezdím sám....jinak ta vůle těch kloubků je nepochopitelná.teoreticky by to šlo rozdělat a vypouzdřit,ale pro mě by to byla zbytečná práce...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3224 sec,0.2559 z toho dotazů.