• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
X12XE bez vykonu
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Meneator
Friday 27 August 2010 - 15:54:06 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Ja bych taky rek ze to Martas chape velmi dobre. A rek bych ze z toho co napsal, je snad jasny, ze reseni je opravit/vymenit volnobezny ventil vzduchu.

Nejak totiz nechapu, kdyz na tom aute je zavada, proc ji teda nejdriv neopravit a tim ji uplne vyloucit, nez se zacne hledat zavada dalsi.
Pokud vim, "ocuravani" ridicich jednotek jeste nikdy k zadnymu rozumnymu vysledku nevedlo.

Na karburatorovejch autech vedly podobny hratky s lankem plynu, misto nastaveni volnobeznyho sroubu vetsinou k tomu, ze auto nasledne uz volnobeh nikdy poradne nedrzelo. O serizeni emisi ani nemluve.
Jiřik
Saturday 28 August 2010 - 20:32:21 Citovat
Host
Dobře, vyměň ho a dej vědět. Kapituluji.
Vráčus
Sunday 02 January 2011 - 20:04:39 Citovat
Host
Zkoušel jsi měnit palivový filtr ?
Pic
mirecbx
Thursday 03 February 2011 - 17:18:56 Citovat
Host
Ten istý problém s x12xe. Vymenil som filtre, sviece, zapaľovaciu lištu z elektriky asi všetko čo sa dalo, váha vzduchu, potenciometer škr. klapky, lambda sondu a auto keď je studené skáče ako kobyla a keď sa zohreje pri obiehaní prepne do núdzového režimu stratí výkon a viete si predstaviť ten pocit vedľa kamiona chcete autu pridať a nejde. Chyba na diagnostike "lambda sonda" Podľa mňa je to len dôsledok.
Posledná nádej je že to robia reťazové rozvody, /známy mi tvrdil, že už videl takýto motor preskočený aj o 2 zuby/ Nemá to Hallov snímač aj na vačke? Idem sa do toho pustiť a dám vedieť ako to dopadlo.
Začnem si fakt o tej Corse myslieť, že je to západonemecký trabant, lenže ten chodil aj na riedidlo.
Za dobrý nápad vopred ďakujem

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1992 sec,0.1500 z toho dotazů.