• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ISO adapter
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavouk777
Tuesday 03 August 2010 - 21:17:15 Citovat
Host
Ahoj vsem.Prosim o radu. Zakoupil jsem si radio Blaupunkt Hamburg Mp57 do vozu Opel Vectra B rv.97. A potreboval bych poradit jak sprovoznit palubni display kde ukazuje info z radia FM/+ RDS . Puvodni radio Blaupunkt CAR 300 mi vse ukazovalo. Docetl jsem se ze jsou nejake ISO adaptery ktere to podporuji. Na strankach Blaupunkt je mimo provoz.Dekuji za napady.
Bouzel stranky Blaupunkt je mimo provoz ale logicky kdyz to davaji do Vetry Bstejny vyrobce tak usuzuji neco bude.Jeste by me zajimalo jaky vystup to podporuje ja mam na vystupu od MP57 v Out 6 vystupu vse je LINE Out/ LR, RR, Ground, LF, RF,+12 Amplifier?? Potreboval bych spise original zapojeni Iso konektoru k radiu . Kde se to da sehnat? Diky moc
Martas
Wednesday 04 August 2010 - 07:36:23 Citovat
Host
Tvoje uvaha ze jakykoliv Blaupunkt bude v Opelu plnohodnotne fungovat je bohuzel mylna. S displejem spolupracuji jenom originalni radia ktera se do aut montovala (CAR300, CAR400) v prvovyrobe.

Ostatni z bezne "komercni" produkce toto neumi. Pokud je mi znamo tak bylo mozne dokoupit interface k nekterym modelum od Sony (ale jeho cena prevysovala cenu radia) a nebo bez uprav fungovaly nektere modely od VDO Daytona. Ale myslim ze v soucasne dobe jsou to vse typy kttere jiz davno nelze zakoupit.

Dalsim resenim je vyroba interface na miru, no ale takovyho nadsence do elektroniky budes asi dost tezko hledat.

Konektro CAR300 (400, 500) je zde



Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1362 sec,0.1125 z toho dotazů.