• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kompresor klimatizace
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Aleck
Sunday 18 July 2010 - 17:48:33 Citovat
Host
Zdravím, souvisí nějak funkčnost kompresoru klimatizace a zatěžování motoru na volnoběh, když je vypnutá klimatizace? Díky.
Martas
Sunday 18 July 2010 - 17:52:59 Citovat
Host
Pokud neni treba diky zavade trvale sepnuta spojka kompresoru tak ne.
Teknomax
Saturday 07 May 2011 - 21:08:21 Citovat
Host
Zdravím chlapy, prosím o radu ohledně kompresoru klimatizace, dneska jsem začal slyšet syčení od motoru, po chvilce hledání jsem zjistil že mi utíká náplň z klimatizace na kompresoru. A utíká to ne jak obvykle jak se tu píše u řemene kolem hřídelky ale na druhé straně kompresoru jak jsou do něj zapojeny trubky, ta část do které jsou zapojený trubky vypadá jako příruba co je nasunuta na jiný části kompresoru a vlastně tam mě to utíká v tom spoji. syčí to tam a jsou tam vidět bublinky a je to trochu od oleje.co sem viděl tak utíkalo skoro po celé pulce obvodu. je tu i fotka kde jsem se to snažil naznačit šipkama kde to utíká. Tak se vás chci zeptat zda měl už někdo podobný problém a zda je možnost to nějak přetěsnit a kolik to tam může stát.
Opel Vectra B 1998 X18XE
Děkuju moc

Stepo
Monday 09 May 2011 - 06:02:09 Citovat
stepo
Uživatel #2246
Registrován: Saturday 12 March 2011 - 09:13:22
Příspěvků: 242
Ano, da se vymenit jen vadne tesneni, stoji cca 70Kc/kus, trubky jsou tam 2.
Je to dle typu auta....inspiraci muzes hledat na adusservis.cz
Teknomax
Monday 09 May 2011 - 07:07:16 Citovat
Host
děkuju moc, těsnění jsem našel! Teď už jen najít v okolí Ústí nad Orlicí nějakej servis kterej by mě tam to těsnění vyměnil.
JardaB
Monday 09 May 2011 - 07:21:01 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja teda z toho obrazku moc moudry nejsem, ale ty sipky mi pripadaji, jako by oznacovaly spoj 2 casti kompresoru a ne napojeni trubek... Tak je sice taky tesneni ale vymena je ponekud slozitejsi.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Teknomax
Monday 09 May 2011 - 07:33:01 Citovat
Host
já to tak myslel. utíká to v tom spoji mezi dvouma častěma kompresoru. v tom spoji trubek mezi kompresorem a temi co jdou v motorovým prostoru to je v pohodě. utíká to jak píše JardaB mezi dvouma částěma kompresoru.zkusím dodat lepší obrázek
Teknomax
Monday 09 May 2011 - 07:41:40 Citovat
Host
tady je ta lepší fotka celého komrepsoru a zakroužkoval jsem kde to utíká. před tím jsem to asi špatně popsal. tak snad to teď už pujde lépe poznat. Díky

Stepo
Monday 09 May 2011 - 10:09:17 Citovat
stepo
Uživatel #2246
Registrován: Saturday 12 March 2011 - 09:13:22
Příspěvků: 242
No pokud to tece uprostred, tak je to "zabavne". Mam ted to same.....
Kompresor ven, komplet rozdelat ( srouby jsou za remenici ).
Tam je to tesneni drazsi, nicmene zadna katastrofa.
Bohuzel Te daleko vice vyjde prace okolo ( dostat jej ven je zabava na pul dne ), pokud si to neudelas sam.
Teknomax
Monday 09 May 2011 - 14:36:00 Citovat
Host
no to bude asi podobný, mě to teče co jsem viděl jen na spodni polovině tej příruby(ze spoda auta) vrch ten je dobrej, tak je zřejmě půlka těsnění špatná. Nevim zda bych si troufnul to rozdělat, a pak vůbec jak to z toho auta dostat ven je to tam docela zapasovaný. Uvidim jestli to spíš nenechám na konec léta pač tam stejně budu muset vyměnit rozvody a věci okolo, tak by to aspoň bylo při jednom.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3365 sec,0.2607 z toho dotazů.