• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jarda Cep
Wednesday 16 June 2010 - 10:19:24 Citovat
Host
Cau, chtel bych poprosit o pomoc, mam Opel Corsa B 1.0, r.v. 2000 motor X10XE a zacala mi tect chladici kapalina, tedy ne tect, ale kapat a to jen kdyz jedu, tedy po zahrati mototu kdyz se v kapaline utvori vyssi tlak. Kapalina mi steka po motoru a kape jakoby z vany motoru podle toho usuzuji ze prosakuje vodni pumpa. Dotaz zni jestli by to opravdu mohla byt vodni pumpa a jestli se necha opravit nejake tesneni, nebo je potreba vymenit jako celek. Diky Jarda
qpc
Wednesday 16 June 2010 - 14:31:23 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
pumpas se mění jako celek a to většinou s rozvodama,kdo to neudělal,riskuje,že bud začne protékat,v horšim se rozpadne nebo zadře a tim pádem se potkaji rozvody a je po radosti

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Jarda Cep
Wednesday 16 June 2010 - 15:23:15 Citovat
Host
Ty me celkem strasis S tema rozvodama myslim, ty jsou drazsi nez cele moje auto. Ja sem uplny lajk tak netusim proc menit rozvody. Navic u rozvodu na tehle corse je pry jakysi retez. Takze jestli se muzu zeptat z jakeho duvodu nedoporucujes vymenit jen pumpu? Diky
Hujer
Wednesday 16 June 2010 - 19:59:37 Citovat
Host
Interval výměny rozvodu výrobce postupně určil na tisíc kilometrů. V rozvodu u tvého motoru je použit ozubený řemen. Ten pohání u tvého motoru i vodní pumpu. Když se mění rozvod, je doporučováno vyměnit i pumpu, aby se předešlo problému, který potkal tebe. Totiž, že u nového rozvodu odejde pumpa.
I když to úplně zcela tvůj problém nebude, když s překvapením zjišťuješ, že je třeba rozvod měnit.
Takže to udělej, jak ti radí, vyměn rozvod včetně pumpy, poznač si stav kilometrů a po dalších 60 tisících opakuj.
Martas
Wednesday 16 June 2010 - 20:08:32 Citovat
Host
X10XE ma rozvodovy retez !!!!

Kazdopadne vymena cerpadla je celkem prace ale na druhou stranu to co je popsano vyse nehrozi..
Jarda Cep
Thursday 17 June 2010 - 13:04:56 Citovat
Host
Martas dik si me trosku uklidnil, nevite kde bych sehnal levnejsi pumpu, bydlim v Plzni a jezdim do Strakonic. Jeden chlapek mi rikal ze muze sehnat nejakou levnejsi za 1400 a drazsi 2300 nebo nejak tak. Diky za rady
Ondra B.
Thursday 17 June 2010 - 13:56:24 Citovat
Host
Pokud si Plzeňák doporučuji ti tohohle týpka, super ceny dílů a oprav: Je to ve Šťáhlavech : Odkaz
Kdyby si měl zájem písni mi na Email
Corsu stímto motorem jsem měl v rodině 6 let!

Hoj !_;
Jarda Cep
Friday 18 June 2010 - 21:43:55 Citovat
Host
Zdravim, tak jsem pokrocil v oprave, prisel jsem v plzni do obchodu OK OIL, a ptam se jaky nejlevnejsi fridex maj co bych mohl nalit do chladice a tak nejak jsme se dostali ze mi kape pumpa ale ze jako malo atd. No a byl tam takovej chlapik co vypadal ze ma leta zkusenosti a doporucil mi abych do systemu nalil takovou flasticku 325ml utesnovaciho materialu a asi jen za 135 Kc, tak se si rikal nemam co ztratit a koupil jsem a nalil a svete div se voda prestala kapat a uz se bubec neztraci. Tak se vas chci zeptat mate s tim nekdo zkusenosti? A co od toho mam cekat do budoucna, nebo jestli neni tedka po utesneni te dirky vymenit cely obsah nebo tak neco. Jinak tedy predpokladana oprava cca 2000-2500 KC a ztim v poho za 135 KC
Jarda Cep
Saturday 19 June 2010 - 12:01:52 Citovat
Host
A jeste dodam ten vyrobek, ktery jsem tam nalil jedna se o COOLING SYSTEM STOP LEAK. Je to presne tohle jen sem koupil male baleni 325ml: Odkaz
Ondra B¨.
Saturday 19 June 2010 - 16:53:31 Citovat
Host
Jo to pomáhá, ale je to jen provizorní oprava, ale pokud ti to takto vyhovuje...
Jinak doporučuji demontáž a zjistit co je špatně.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2991 sec,0.2455 z toho dotazů.