• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Podekovani NIOvi
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Slezak
Sunday 27 March 2005 - 20:16:48
Host
Vazeni,chtel bych touto cestou vyjadrit podekovani cloveku s prezdivkou NIO. Nebyt techto stranek nedozvedel bych se tomto chlapikovi,ktery mi usetril velke trapeni s moji Astrou, se kterou jsem navstivil nekolik mechaniku a tri autorizovane servisy.On jediny prisel na zavadu behem 15 minut. Auto mi zniceho nic prestalo jet a teple nekdy najednou neslo nastartovat. Bez nejake diagnostiky mi rekl ze je vadna jednotka zapalovani pod civkou a nekdy se stane ze se zahreje a pak to nejede.zavada se od jeji vymeny neprojevila.Jet k nemu hned mohl jsem usetrit 3500,-kc. Priste radeji pojedu tech 100km a vim ze neudelam spatne. Muj svagr byl u neho s vektrou na vymenu rozvodu a nejakych veci na zadni naprave a pry to byl cvrkot.
Toto je ta nejlepsi cesta jak mu verejne vyjadrit podekovani.
Anonymní
Sunday 27 March 2005 - 22:03:43
Host
Asi jsi navstivil spatny autorizovany servis a taky se neptal na techto strankach.
riwal
Sunday 27 March 2005 - 22:03:55
Host
JJ NIO, ale musim vám vąem o něm napsat smutnou pravdu.

Je kuuuurevsky daleko od Prahy a já bych ho teď mooooc potřeboval.

.
Lib
Sunday 27 March 2005 - 22:18:03
Host
No vy prazaci abyste si zase nestezovali
K_P
Sunday 27 March 2005 - 23:38:13
Host
Jak daleko od Prahy?
biL
Monday 28 March 2005 - 00:14:13
Host
2riwal: copak, copak, nejede? Jel jsi k Larymu a nedojeL ?
marty
Monday 28 March 2005 - 00:38:13
Host
tak odkud jsi nio?
NIO
Monday 28 March 2005 - 07:55:43
Host
Tak vazeni, nemuzu delat ze jsem si toho nevsiml. ale chci rict ze to nedelam jen kvuli nejake chvale na netu. je to proste pro me jen konicek a zabava a prace.
jinak dekuji za prispevek pana Slezaka, ale opravdu to nemuselo byt. Mohlo by tu byt i par lidi kterym jsem nepomohl z duvodu ze uz to nebylo mozne ke stavu a napr motoru nebo jsem nevedel uz co by s tim jejich milackem mohlo byt.
Je plno automechaniku kteri delaji svoji praci tak jak maji...
Na dotaz kde delam.... Nachod
Takze jeste jednou DIK.
pr»ka
Monday 28 March 2005 - 08:00:38
Host
Ani jsem nechtěl reagovat,ale nedalo mi to.Jak uľ řekl jednou Riwi,ty anonymy prostě ľeru,to se stydíą za svůj názor ,ľe se ani neumíą podepsat.A jinak Nio je z Náchoda a pokud má někdo opravdu problém,tak v tom případě bych řekl ,ľe Náchod je hrozně blízko
O»as
Monday 28 March 2005 - 17:09:01
Host
to NIO
Mylím, ľe jsi zbytečně skromnej a poděkování a chválu si určitě zaslouľíą. Tyto stránky pročítám uľ deląí dobu i kdyľ zatím problémy s Astrou nemám (»uk,»uk,»uk), ale zajímá mne to s čím se mohu v budoucnu taky setkat a je perfekt vědět, ľe se člověk můľe na někoho obrátit, kdyľ nebude vědět kudy kam a tím nemyslím jenom NIA, ale vąechny, kteří v tomto fóru přispívají svými zkuąenostmi. Tak ľe dík vąem.....:-)
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.4280 sec,0.3996 z toho dotazů.