• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pozor na rychlou jízdu
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Papak
Monday 28 March 2005 - 00:31:45
Host
No pro rejpali dekl byl dobře přidělanej a tzv. lízátko taky nechybí.
Papak
Monday 28 March 2005 - 08:24:52
Host
klubo napsal ...
to bych chtěl vidět těch 200......jinak dekl kdyľ je dobře přidělanej a nechybí lízátko na nárazníku tak nemůľe nikdy ulítnout!


No on se hlavně urval ten plast co je přidělanej na autě. Urvalo se to i stím zámkem. Takľe ani nevím jak tam přidělám ten novej dekl. No budu muset inprovizovat a doufat, ľe to znovu neuletí.
SCULLY
Monday 28 March 2005 - 12:11:44
Host
Zámek je tam pouze nacvaknutý a ąroubek v něm to má jeątě víc roztáhnout. Seľeň si nový drľáček (vrakoviątě nebo opel) nebo navrtej do rámu plíąek přes původní díru a pak do něj zaąroubuj ąroubek co drľí ten plast.
ronin44
Tuesday 29 March 2005 - 16:11:37
Host
Takze ten dekel tam nema byt? Bo ho tiez nemam, byvali majitel ho udajne nechal v snehu, kam zapadol x14xe... Naco je tam to "lyzatko" ? Tiez mi chyba, nevyzera to teraz tak pekne, ale ked som sa pytal na cenu, skoro som odpadol... Ma nejaky prakticky vyznam?
Yper
Tuesday 29 March 2005 - 16:38:59
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Himmel hergot, co to tady vedete za řeči? Jakej dekl, nikdy jsem si ani nevąiml, ľe tam nějakej mán a mám X20DTL VéBé. A pokud otázka zní, zda je tam nezbytně nutný, tak na mém případě lze demonstrovat, ľe asi nikoliv! A nemyslím si, ľe by to nějak pomohlo prochladnutí motoru - ten prochladne stejně!!!! Podle mne to tam je asi jen kvůli bordelu a moľná kvůli zvuku z naąich klapálků a moľná jeątě kvůli aerodynamice na spodku? Moľná.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
OnD
Tuesday 29 March 2005 - 18:30:05
Host
200? To je klidne mozny - jel jsem s AstraF 1.6 8V opakovane 195. Jelo by to i vic, ale uz mi byla mala dalnice...

Ten VW mohl mit jine pneumatiky nez nakalibrovane...

OnD
klubo
Tuesday 29 March 2005 - 20:20:45
Host
2OnD: no to moľná ale myslel ropáka!
2all: Standartně je dekl na dieslech, na benzínech jenom za příplatek a je to kvůli teplu, hluku a ochraně spodku před ąpatnou cestou...
klubo
Tuesday 29 March 2005 - 20:21:30
Host
2OnD: no to moľná ale myslel ropáka!
2all: Standartně je dekl na dieslech, na benzínech jenom za příplatek a je to kvůli teplu, hluku a ochraně spodku před ąpatnou cestou...
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1523 sec,0.1120 z toho dotazů.