• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tlumiče na Vebe
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
opel.vectra
Thursday 31 March 2005 - 19:12:40
Host
2Aka: 1600 za geo? Tak to je fakt síla! Já, pokud vím, tak by ses měl vejít s geo přední i zadní nápravy tak do max. 500!
duąis
Thursday 31 March 2005 - 22:49:58
Host
Pánové,opět Vám můľu jen děkovat.Tolik odpovědí jsem snad ani nečekal.Zítra pojedu do servisu a nechám ty tlumiče přeměřit co a jak.
OnD
Friday 01 April 2005 - 15:22:49
Host
Tak jsem se na tu akci do OPEL service vcera telefonicky objednal a na AstraG to je za 2470,- . Cili nejdrazsi ze vsech aut v akci. Stejne diky za tip.

Ve skladu po mne chteli typ motoru a cislo karoserie. Technik, co mne pak objednaval, po mne chtel SPZ. Tak si rikam, aby si tam zatim nevyrobili novy technicak...
benji
Tuesday 05 April 2005 - 14:08:09
Host
Ta akce mě taky zaujala, uľ deląí dobu mám pocit, ľe jeden tlumič na zadku není úplně v pořádku - auto mírně odskakuje v zatáčce, silentbloky jsou nové.
Diagnostika tlumičů Auto Jarov v Praze na počkání za 150,-, jdu do toho a podle výsledku moľná i do tlumičů - u Srby ta akce stále běľí, ale jsou dost plný.
petrtom
Monday 11 April 2005 - 15:45:36
Host
Chtěl jsem se jen zeptat jestli mají vąechny VeBe caravany zadní tlumiče s dofukování sv. výąky a jak poznám, ľe mám tyto tlumiče. Mám VeBe caravan 97 cdx X18XE. a jaký je rozdíl kdyľ tam dám normální. Dík za odpověď
Anonymní
Monday 11 April 2005 - 16:02:14
Host
Budou lepąí ty originál tlumiče nebo Kayaba?
drb
Monday 11 April 2005 - 16:04:25
Host
uz to mam hotovy vsechny tlumice vc. prace u srby za 5kkc. cekal jsem asi tyden na objednani - nemaji je na skladu.
opel.vectra
Monday 11 April 2005 - 16:08:15
Host
JEdnak, co se tyce dofukovani, nejsem si presne jistej, ale v kufru by mel bejt ventilek a co se tyce tech Kayab, tak sem na ne nic spatnyho neslysel, otazkou zustava cena a kolik stoji to teda netusim. Je pokud mam moznost, tak cpu do auta vsechno origos a zatim toho nelituju.
petrtom
Saturday 16 April 2005 - 20:19:23
Host
Jeątě jednou bych se chtěl zeptat na to dofukování výąky zadních tlumičů na VEBE Caravanu 1,8 16V - x18XE r.1997. Kde najdu ten ventylek, v kufru jsem nic nenaąel jen na levem kole v kufru je plastová krytka, ale pod ní je jen plech blatníku. Jak poznám, ľe mám zrovna tlumiče s dofukováním. Prosím o odpověď toho kdo má VeBe caravan nebo tlumiče s dofukováním výąky. Dík
TM
Friday 29 April 2005 - 22:33:28
Host
Do servizu auto nedavam, ale nove tlumice levneji asi nesezenu. Poradte nekdo slusny autor. servis. Mam to nejbliz do Tabora, Kolina nebo Prahy.
Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1350 sec,0.1053 z toho dotazů.