• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
V zimě nestartuje
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RRAAFF
Tuesday 05 January 2010 - 08:10:25 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
No prodává se knížka "Jak na to" ( Odkaz ) . Zdá se mi teda celkem drahá. Ale většinou ji mívají i v knihovně, tak je možná lepší si ji ofotit nebo někde stáhnout.



Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
Termit
Tuesday 05 January 2010 - 21:10:13 Citovat
Host
Dík RRAAFFE,Nejdřív ji pujdu omrknout do knihovny a pak se uvidí, ale asi ji koupím. Na rendl se mi vyplatila, ne že by byl tak poruchovej ,ale proč chodit s každou kravinou do servisu....Ještě jednou dík. Termit
Michal zafirak
Thursday 07 January 2010 - 19:28:44 Citovat
Host
no jo Sefiku tak to take nesmis tankovat naftu v nejblizsi JZD stanici samodomo...

Toto stejny mi udelalo tak kdy jsem chtel JAKO usetrit...Kupuji ted jen Benzinu vervu a starty nadherne...
Jinak tim ze do toho seres ether tak asi vis co to dela tomu motoru...
to je jak kdyz do tebe nekdo kazde rano vsi silou kopne do bricha a okamzite mazej z postele...
Michal zafirak
Thursday 07 January 2010 - 19:31:41 Citovat
Host
Jeste bys mi mohl zdelit jak se ti zahrejva motor a po jakem case nebo zda po 10min na volnobehh uz ma svoji provozni teplotu.
Pac mam to stejny jako ty ale motor se nechce nijak moc zahrivat az po 15lm jinak budik je porad mrtvej.
Termit
Thursday 07 January 2010 - 21:21:08 Citovat
Host
Ahojky,dík za zlepšení nálady.Ale to přirovnání ke kopanci do břicha... __;)nemělo chybu. Já dávám čistič brzd, ten není tak vostrej,je to jenom takový šťouchnutí do žeber.A co mám dělat? , předse nepojedu opravovat kotle autobusem.A teplej motor na volnoběh při -5C, za deset minut? !!(a) Topení mi ho stačí uchladit že se ručička ani nehne.podotýkám že výstup do chladiče je studenej.Ráno přidu,nastartuji,oškrábu auto a po 500m mi to topí, ale ručička ani tuk.Těch 15 km je asi možná moc, ale jen co zítra pojedu tak napíši.
Ještě k tomu tankování.Najel jsem 1/2mil. km s ren. r19 benz. a byl sakra zmlsanej.Dal mi sežrat každej špatnej benzín, kterej jsem mu dal.Tak mám vytipováno kde natankovat a kde ne,a to skoro v celý republice, (teď přeháním). Je fakt že nafta je nafta a absorbuje daleko víc vody než benzín,No prostě pořád čekám až budu mít práznou nádrž a vyzkouším tu vervu.
Jinak od jézedďáků maximálně brambory.ani kotle neumějí dělat. !!(a)
Termit
Thursday 21 January 2010 - 21:12:10 Citovat
Host
Tak jsem trochu jezdil a tady jsou moje postřehy: Tankuji vždy plnou a vyjíždím do prvního rozsvícení kontrolky. 1. Agip Černý most Praha 50l + pixla na čištění wins nebo tak něco. - starty i v -5 vcelku v pohodě bez etheru.
2. Shell Teplice u intersparu (nejdražší nafta jakou jsem tam kdy vrazil)a prý super.ale nic moc.Tak zase používám ether.
3. nevydržím a dolívám 20l toho samého + na 50l aditiva od castrolu .. beze změn, ale oteplilo se tak jen 3 krát žhavím.
4.Agip výpadovka z Prahy na Teplice - plná + aditiva od castrolu... ještě že jsem jezdil samý dálky a bylo brzo dno.
5. Agip Černý most Praha 50l + wins ... stejné jako u 1. zase to startuje.
6, Toma nebo jak se menuje u hypernovy v Teplicích 50l ... To samý jak 3 a 4 a možná lehce vyšší spotřeba
7. Ještě pár km ujedu a skusím tu samou benzínku a dám wins a uvidíme.A nakonec skusím vervu.
JardaB
Thursday 21 January 2010 - 22:10:10 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No experimentovani s ruznou naftou muze byt zajimave, ale nic to nezmeni na faktu, ze ten motor ma nejaky problem. To proste musi chytit na jakoukoli naftu, i v -20.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Termit
Thursday 21 January 2010 - 22:42:09 Citovat
Host
S tím souhlasím ,nějaký problém tam nejspíš bude, ale proč si nepomoct aspon trochu a neničit motor etherem. A za chvíli bude jaro !!(a)
mates
Friday 22 January 2010 - 10:59:30 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
RRAAFF napsal ...

No prodává se knížka "Jak na to" ( Odkaz ) . Zdá se mi teda celkem drahá. Ale většinou ji mívají i v knihovně, tak je možná lepší si ji ofotit nebo někde stáhnout.

A není lepší přidat se k nám do klubu (členství stojí ani ne půlku) a stáhnout si to ze sekce "Stahuj"? _;

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Termit
Friday 22 January 2010 - 17:00:23 Citovat
Host
mates...Technická,jak se pozná jestli jsem u vás v klubu nebo ne?Nick,hvězdičky,nebo zaplacený příspěvek nestačí? Okres Ustí nad Labem 3tí od zhora.V sekci ,stahuj,jsem před měsícem našel akorát návod k obsluze, ale můj typ motoru tam nebyl.Tak jsem aspoň zjistil kde se rozsvěcí světlo v kabině.Ale já mám na mysli příručku kde je popis ruzných základních oprav a ůdržby, s popisem motoru, spotřeb, náplní,tak jak jsem to měl na rendlíka.čus Termit.
ps: ted se tam jdu hned podívat,jestli tam něco nového nepřibylo.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1429 sec,0.1114 z toho dotazů.