• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Super reklama
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Wednesday 23 March 2005 - 09:16:08
Host
Odkaz

podívejte se na to je to hned první reportáľ _rendek
Red_Dwarf
Wednesday 23 March 2005 - 10:12:38
Host
Hm,husté.To se tomu doktorovi nedivím,ľe uľ Opla nechce.Nechápu to,koupí si u nich 8 aut a oni mu nabídnou třísklou Zafiru za půl melounu a říkají tomu výhodné podmínky.Hrůza,co se tady dějě.A bude hůř
klubo
Wednesday 23 March 2005 - 10:14:33
Host
ale on je taky dost blbej....kdyľ sebou nechá tak zametat
Red_Dwarf
Wednesday 23 March 2005 - 10:23:55
Host
Jo to je na jednu stranu pravda.Nechápu,proč to neřeąí přímo přes Německého dovozce.No,snad mu neseberou jeątě tu Vectru.
Stejně je to ale ąkoda,ľe to zase můľe vytvořit určitý stín na Oplu.
Bohuľel se tady vetąina podnikatelů neřídí heslem jako v Japonsku a v jiných vyspělích zemích-Vąe pro firmu.
Lukáą
Wednesday 23 March 2005 - 10:28:22
Host
nevím, ze kdy je ta reportáľ, ale Autosport-EG Nový Jičín je uľ půl roku zavřený a zavřeli ho ze dne na den 2x jsem tam byl něco řeąit se starou Vectrou, celkem spokojenost, servis dobrý a pak to zavřeli sakuprásk ze dne na den, někdo to vytunelovatl - údajně. CO já vím, ale docela ąok. Jel jsem tam něco řeąit a mrd, nikde nikdo, zavřeno auta nikde A pak věřte značkovým dealerům nebo servisům.
klubo
Wednesday 23 March 2005 - 11:10:00
Host
ta reportáľ je snad z pondělí ale ten chlápek z opel C&S tam jasně říká ľe uľ Autosport-EG neni ofic. dealerem Opel
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1444 sec,0.1115 z toho dotazů.