• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
B GSI 1.6 16V - otáčky,cukáni,ECU , prosim poraďte!!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
--blaster--
Tuesday 23 June 2009 - 18:58:51 Citovat
Host
Otáčky si dělají co chtějí,i po koupení nového krokového motorku (neoriginál) ,teď mám již v autě nový originál krokový motorek,uvidíme jaké to bude po výmeně.
co se děje dále... po vyřazení rychlosti se rozsvicí ecu , po diagnostice : senzor šktrtící klapky, tak se motor rozebral a vyměnilo se... a stále se rozvicí..po přidáni plynu hned zhasne... dnes se mi stalo že kotrolka svítila pořád a motor mi nejel,jako když bych neměl benzín, (dusení,cukání) myslel jsem že na Jížní spojce nedojedu ani k benzínce!! Zastavím vyblikám závady a chyba 67 (škrtící klapka) to před tím nebylo a stále ta chyba 22 (čidlo na škrtící klapce) . Nevíte co s tím mám už udělat ? z toho auta jsem už fakt neštastnej....
Mám koupit škrtící klapku a vyměnit,jde to vůbec ? Nebo co s tím mám dělat ?

AGR zaslepený nemám
rok 1994
C16XE najeto 95tis.

Děkuji moc za rady
pepex 2.5td
Tuesday 23 June 2009 - 21:05:10 Citovat
Host
A co kabely? neni někde zlomenej kabel nebo špatnej konektor?
qpc
Wednesday 24 June 2009 - 12:31:09 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
nejsi někde od Práglu?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Wednesday 24 June 2009 - 15:18:34 Citovat
Host
Jojo,bydlím na Praze 5 .
Kabely nevím,snad by měli být v pohodě,co mechanik koukal, zítra budu měnit ten krokáč a pak pokud to nepřestane tak nevím.....
qpc
Wednesday 24 June 2009 - 15:47:24 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
kdyžtak se pak tady obrat na člena Martas,pošle tě k odborníkovi na Kladno

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Wednesday 24 June 2009 - 15:49:15 Citovat
Host
Díky!
Jiřik
Thursday 25 June 2009 - 10:19:34 Citovat
Host
Ahoj měl jsem něco takovýho na C20xe a byly to prohozený zásuvky krokáče a senzoru klepání. Ty však jsou na tvym motoru odlšný, ale něco v kabeláži to asi bude. Žádný nový díly bych nekupoval.
--blaster--
Thursday 25 June 2009 - 22:56:36 Citovat
Host
Tak jsem vymenil ten krokovy motorek a stale stejny.je to sileny takova blbost,jen kdyz ho odpojim tak je klid a je to vsechno jak ma,jen pokud se noc nevytizi motor,tak potom to chce chcipat... musim se obratit na toho odbornika na kadne
Podle me to dela nejaky cidlo.protoze kdyz jsou otacky trochu nahore a ja to chcipnu a nastartuju znova tak se hned srovnaj a treba. Celou cestu to je v pohode a nebo to po chvili hned zesili a padaj pomalu.... chcipnu nastartuju a znova..... nekdy v pohode chvili nekdy po dlouhy dobe....
Taky nerozumim tomu cidlu na klapce obcas se rozsviti a hned po pridani plynu zhasne ale to s otackama nema nic spolecnyho...
--blaster--
Wednesday 29 July 2009 - 00:27:07 Citovat
Host
Tak jsem na to přišel sám dělá to jeden kabel ,napnul jsem ho ,a už je to oukej ,nic mi to nedělá a jezdí mi to jako ďas .

Díky za zprávy . . a odpovědi....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1664 sec,0.1298 z toho dotazů.