• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kovovy klepani v podvozku
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lib
Thursday 23 September 2004 - 10:49:25
Host
Kdyz nalozim presprilis ovsa (tj kdyby to nebyla strikacka, tak se ventily muzou klepanim zblaznit) tak se ozve takovy kovovy klepani z podvozku, jak kdyz nejakej kous plechu klepe o jiny zelezo. Staci ubrat a zmizi to. Spolehlive to zacne mlatit kdyz mu dam plnej, treba ve 2.5-3k otackach. Mam podezreni na naclej stredak vyfuku. Jde to checknout jinym zpusobem? Nebo co by to mohlo byt? (ted cekam riwala, ten menil stredak nedavno )
LarryE
Thursday 23 September 2004 - 11:01:01
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
..podívej se, jestli ti neleľí tepelný ątít na vejfuku,nebo neni někde moc blízko potrubí.Jinak,protoľe mám v háji zadní hrnec a zevnitř se mi uvolnila ta koncová roura,bouchá to hlavně,kdyľ startuju nebo vypnu motor.

LarryE
Chibama se človjek učý
Lib
Thursday 23 September 2004 - 11:45:21
Host
no to ani omylem, tam sem vlastnorucne prichytaval zpet (byl servanej jak sem zapad ve tvrdym snehu), ten mi pil krev svym drncenim neustale a porad A zadni hrnec uz prece nemam Jinak ano, ten se nejvic ozyval pro startovani no a pak pri prejezdu nerovnosti neb uz se to rozpojilo uplne
LarryE
Thursday 23 September 2004 - 11:51:56
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
..třeba upad jinej ąroub nebo při tom vlastnoručním přichytávání udělali soudruzi někde chybu .Vim,ľe zadní hrnec nemáą,ale myslel jsem,jestli se to neuvolnilo jako mně vzadu..

LarryE
Chibama se človjek učý
riwal
Thursday 23 September 2004 - 13:12:37
Host
No moh by to bejt střeďák, je v něm akorát roura s dírama a okolo mezi pláątěm tlumení. Ta roura urezne v uchycení hrdla tlumiče a pak tam kovově rachtá v závislosti na otáčkách. Mě se ozvala kdyľ jsem to zved a rozkymácel fuk na uchytovejch gumách, tak jasně ta trubka bouchala.
Lib
Thursday 23 September 2004 - 14:26:59
Host
jo tak to zkusit muzu ... u me to teda neni zavisly na otackach, nybrz zatezi motoru
riwal
Thursday 23 September 2004 - 14:51:58
Host
No to taky, jak se tam ta trubka mele, teda jestli je to ono, tak se to chová nepravidelně. Někdy je slyąet u volběhu, jindy zase ne a tak.
Lib
Thursday 23 September 2004 - 14:54:15
Host
me opravdu jen pri prilisne zatezi, volnobeh, starty, nic Az na ten vejfuk, ten ma ted trosku "hlubsi nic"
riwal
Thursday 23 September 2004 - 15:12:16
Host
No tak počkej aľ upadne úplně.
Lib
Thursday 23 September 2004 - 16:11:00
Host
no to taky nebude trvat dlouho hehe
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2608 sec,0.2228 z toho dotazů.