• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
neoriginál rádio - jak na to, aby display zobrazoval datum
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ludva
Wednesday 29 April 2009 - 08:28:14 Citovat
Host
Ahoj Opláci,
Pročítal jsem diskuzi v této sekci a nenašel jsem úplnou odpověď na tohle:
Koupil jsem si rádio AEG CS MP 530. Jde nějak udělat, aby display při zapnutém rádiu zobrazoval datum ? Že nezobrazuje RDS je mi jasný. Jde mi o to, aby zobrazoval aspoň ten datum. Někde jsem četl, že opojit tmavě modrý drát, ale to je zesilovač antény a rádio určitě pak bude hrát hůř. Jiná možnost není a datum musím oželet? Moc dík za rady.
Martas
Wednesday 29 April 2009 - 08:36:35 Citovat
Host
No urcite nejspolehlivejsi je dojet do autprizaku, at ti prez TECH2 vypnou komunikaci Radio - Display ...

Ale jinak je to odstrihnout jeden drat ktery prave tuto komunikaci zajistuje, ja ovsem nevim ktery, Legend bude vedet.
Meneator
Wednesday 29 April 2009 - 12:38:13 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Kdyz to strihnes u radia, tak ti prestane fungovat zesilovac anteny, a taky ti prestane svitit ovladani pod volantem, pri zapnutym radiu, pokud ho ve vectre mas. Lepsi by asi bylo ustrihnout ten drat primo u displaye. Zesilovac i ovladani by tak melo zustat funkcni. Osobne bych to resil tak ze ten drat vyndam (a zaizoluju) z kostky toho konektoru u displaye abych nic nestrihal. Mel by to bejt cervenosedej drat, PIN 8 konektoru u displaye. Muzes to tak zkusit. Ja to jeste nedelal, ale mam to v planu. Az to udelam na svym, napisu, jak to fungovalo. Dal jsem ti sem obrazek konektoru u displaye, jestli mas rocnik 96/97, bude tam jinej konektor.



[ Upraveno Wednesday 29 April 2009 - 12:40:28 ]
Meneator
Thursday 30 April 2009 - 11:25:53 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Tak jsem na to mel dneska cas a zkousel jsem jestli to funguje. A svete div se, funguje! Ty schemata nekecaly (a ja jsem v tom pri dodelavani palubaku neudelal zase takovej senik, jak sem si myslel ) Takze pokud to nechces udelat v oplu, coz je cistsi metoda, tak to funguje presne tak jak sem to napsal. Vyndat z konektoru pro palubni PC pin8.




Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2531 sec,0.2120 z toho dotazů.