• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Roztržená prachovka na zadní brzdě.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
sajrajt
Wednesday 15 April 2009 - 09:27:37 Citovat
Host
Zdravím!!

Potřebuji radu, kde sehnat prachovku brdového válečku na kotoučovou brzdu na VeBe x18xe r.v 98, kombi??

Při demontáži totálně zarezlé desky se mi podařilo na spodní části jí prothnout, tu prachovku
Vadí to něčemu??
Prodává se samotná??
Nebo se dá sehnet sada gumiček a prachovky na váleček??
Nikde u prodejců jí nemají, skusil jsem obvolat všechny prodejce co jsou tu ve vláknu, prodejci náhradních dílů

Prosím o radu zda to mám vůbec řešit??
newbie
Wednesday 15 April 2009 - 19:15:57 Citovat
Host
ahoj, měl jsem něco podobného na OA kombi.. v létě nic, v zimě se mi zdálo že brzy trochu hůř reagují (nee sníh ale břečka a bláto) ale když jsem to pujčil kamarádovi tak nepoznal nic, spíš to bylo tím že jsem o tom věděl.. jezdil jsem s tim přes rok a nic, žádný průšvih.. asi bych si s tim moc hlavu nědělal..
JardaB
Wednesday 15 April 2009 - 19:23:29 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak to me taky zajima, jaka sada se da sehnat. Jinak mam v pytli zadni prachovku uz pres rok a brzdit to brzdi, ale zrejme posledni sadu desek - jak pistek vylejza, rezne...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
newbie
Wednesday 15 April 2009 - 19:28:42 Citovat
Host
JardaB napsal ...

Tak to me taky zajima, jaka sada se da sehnat. Jinak mam v pytli zadni prachovku uz pres rok a brzdit to brzdi, ale zrejme posledni sadu desek - jak pistek vylejza, rezne...



člověče, já to měl takhle přes rok... a měnil jsem koutouč i destičky, pístek stačilo vzýt hadrem napuštěnym brzdovkou....
EDIT: a pajcrem

[ Upraveno Wednesday 15 April 2009 - 19:34:46 ]
Ondra B.
Thursday 16 April 2009 - 07:57:01 Citovat
Host
U zralího jí mají cena je 349kč plus 119kč poštovné.
Je to neorigo, ale to stačí.

Hodně zdaru z výměnou, já jsem se stím sral celej den, samozřejmě nešla povolit hadička od brzdiče, musel jsem jí ucvaknout a sehnat novou, pak samozřejmě nešla povolit trubička z hadičky atd.
Nakonec jsem to musel tahat až dopředu, cena matroše 1500kč

Ani nevím proč jsem jí chtěl měnit, měl jsem jí malinko natrženou, měl jsem se na to vys.at .-)
Asi by se prd stalo
Martas
Thursday 16 April 2009 - 08:30:13 Citovat
Host
Ondra B. napsal ...

Ani nevím proč jsem jí chtěl měnit, měl jsem jí malinko natrženou, měl jsem se na to vys.at .-)
Asi by se prd stalo


jj presne tak, vyrobci to tam davaji jen tak ze srandy .... Pokud pri absenci nebo poskozeni prachovky za par mesicu vymenis celej brzdovej valecek prip. homokineticky kloub (ktery je taky pod prachovkou) tak mas aspon jistotu, ze bude nejakou dobu fungovat kdyz je novej _;
Ondra B.
Thursday 16 April 2009 - 09:07:59 Citovat
Host
Hmm tak je dobře že jsem se do toho pustil ne?? !Pj:

Ale stejně mě to pěkně naštvalo, vůbec mi nešla vyměnit na autě, musel jsem jí schodit. alespoň jsem přeleštil válečky !!(a)

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1724 sec,0.1182 z toho dotazů.